2733
2739

نباید زود باردار بشی میدونی اللن چقد بدنت ضعیف شده از من میشنوی تا یک سال اقدام نکن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب خودتو تقویت کن بعد اقدام کن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

راه های تقویتم بگید لطفا

البته من ی ماه قبل سقط داشتم دکترم فوق تخصص معرف مجربی هست و معتقده ک من از الان اقدامو شروع کنم

و هم اطرافیان هم خانومای اینجا میگن ۳_۶ماه بعد اقدام کنم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

دکترم گفت تاسه ماه بعد اقدام کنید دقیقا سه ماه بعدش خداپسرمو هدیه داد

البته سونوی واژینال کردم بقایای جنین نمونده باشه

من فقط یک هفته مادربودم

منم گریه میکردم امابعدا یه کتاب خوندم نوشته بود طبیعت جنین ناقص یابیمار روازبین میبره اینم لطف خداست دکترگفت ۸۰درصد علت سقط معلوم نیست امامن استرس داشتم وبارسنگین هم بلند کردم البته مجبورشدم بخاطر ترس ازاخلاق شوهرم وتنبلیش

2738
منم دیروز سقط کردم الانم کمردردم شدید همینجوری که خودتو تقویت میکنی ببین برا تقویت رحم چی خوبه اونو ...

شما چطوري سقط كردين؟

من كمر درد ندارم يعني خيلي كمه خونريزيم هم كمه يعني ديگه چيزي نمونده؟

بچه ها دكتر زنان خوب تو تهران ميشناسين بهم معرفي كنين؟؟؟

غلط املایی داشته باشی تذكر ميدم.حوصله بحث هم ندارم.چطور نظر تو درسته مال من غلطه؟؟!!!به هرچی هم اعتقاد داشته باشم عقيده مو با بيل نميريزم تو مغز بقيه!!!!بی ادب هم خودتی😂😂😂
دکترم گفت تاسه ماه بعد اقدام کنید دقیقا سه ماه بعدش خداپسرمو هدیه داد البته سونوی واژینال کردم بقای ...

خوش بحالتون كاش منم زود باردار بشم

منم دكترم گفت اگه عجله داري بعد دوماه بيا دارو بدم زود باردار شو

شما چطوري سقط كردين؟ من كمر درد ندارم يعني خيلي كمه خونريزيم هم كمه يعني ديگه چيزي نمونده؟

برا من سه وعده شیاف واژینال گذاشت یه تکه ازش مونده بود که پرستاره بادست کشیدش بیرون خیلی اذیت شدم 

یکی بود هنوزم هست خدایا همیشه باشه
2706