2737
2734
عنوان

مامانا توروخدا بیایین

169 بازدید | 39 پست

پسرم 2 سال و نیمه تقریبا 2 سه روزه اسهال گرفته و بی حاله دکترم بردم زینک سولفات و ORS و کپسول و اینا داد بهتر نشد بنظرتون ممکنه واسه دندوناش باشه؟ 

آره دندونم تاثیر داره 

پاهاش زخم نشده؟

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ب دندوناش ربطی نداردنذار میوه بخوره کته با ماست بهش بده فقط تا چند روز اونم ماست پروبیوتیک

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2728
2738
نه خداروشکر زخمی چیزی نداره چطور مگه 

آخه خیلی از بچه ها که اسهال میشن از دندونه

پاهاشون میسوزه طفلکی ها 

گفتم اگر سوخته بدون از دندونه

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
نه خداروشکر زخمی چیزی نداره چطور مگه 

گلم ببر پیش دکتر میتونه از بیماری های فصلی باشه اسهال خطرناکه معمولا بچه بعد از یک روز که از پیش دکتر اومد خوب میشه حتما ببر پیش متخصص اگه تهرانی اقای امیر عباس شمس انصاری عالیه 

گذشتم از گذشته ها
2706