2737
2739
عنوان

علت کم خونی تو بارداری چیه دقیقا

127 بازدید | 26 پست

من هفته 27 هستم آز دادم گفت یه کم،کم خونی گرفتم..خوب چی باعث شد که بگیرم؟بچه؟یعنی همه خونم رفته تو بدن اون..هی میگم اون موقع که پریود میشدم کم خونی نمیگرفتم ولی الان چیشد که گرفتم..

درسته میگن هر چی خون زیادتر باشه بچه قشنگتر میشه؟؟😬😬😬

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه..چون غربالگری اول سالم بود دوباره آز خون ننوشت فقط سونوآنومالی فرستادم..

منم اولیم چون خوببود برام ننوشت ولی خودم رفتم دادم دیروز گرفتم گف مشکوکه خیلی ناراحتم 

منم اولیم چون خوببود برام ننوشت ولی خودم رفتم دادم دیروز گرفتم گف مشکوکه خیلی ناراحتم 

مشکوک به چی؟؟

نگران نباش چیزی نیست..توکل برخدا..

سندرم داون ، با ریسک کمتر  ولی خب باز گف مشکوکه انشاءالله ک سالمه

دیگه چیا بخورم خونم زیاد شه؟؟؟خرما زیاد میخورم..گوشت دکترم گفته زیاد نخورم..گوشت قرمز..چیا خونو رقیق و پاک میکنه

2738
دیگه چیا بخورم خونم زیاد شه؟؟؟خرما زیاد میخورم..گوشت دکترم گفته زیاد نخورم..گوشت قرمز..چیا خونو رقیق ...

اسفناج هم خوبه ولی نمیدونم توی بارداری میشه خورد یا نه

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
اگه بهداشت گفته توجه نکن به منم همین الان گفته کم خونی ولی دکترم گفت اصلا کم خون نیستی عدس بخور گلم

نه دکترم گفت..تو آزمایشم بود..هم تیروئید گرفتم هم کم خونی..خب این خون کجا میره وقتی خونی از دست ندادم..

ناراحت نباش بهت قول میدموسالم سالم . مال من غربال اول ریسک دار اونده بود سل فری دادم سالم بود خیالت راحت تینیت سالم سالم . پول الکی میخوان ازت بگیرن 

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
کلا عدس بخور خودش پرخون میکنه ، اسفناج شیر ماست  و آجیل

آجیللل که نگو انقد گرونه سمتش نمیرم😂فقط ماه سه و چهار خوردم دیگه نخوردم..گردو خوردم فقط..

2706