2737
2739
عنوان

براى تنظيم شدن خوابتون چيكار كردين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یا علی اقا پس سعی کن امروز نخابی کلا خونه نباش برو بیرون ساعتای 9بیل خونه بیهوش میشی

وای😂🤦‍♀️ داشتم فکر میکردم علی آقا کیه 😂😂

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
ورزش کن خوابتم تنظیم میشه البته ورزش منظم نه تفننی

من اندامم خوبه ميخوام ولى ميخوام بدنم سفت وماهيچه بشه شكمم سيكس پك دار بشه😁 و ميخوام ك انرژى منفى هامو تخليه كنم 

به نظرت چه رشته اى برم 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
وای😂🤦‍♀️ داشتم فکر میکردم علی آقا کیه 😂😂

😂😂😂😂

منظورش ياعلى ، اقا

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2738

یک عدد کتاب بگیر دستت همینکه شروع کنی ب خوندن بیهوش میشی از خواب😁ترجیحا کتاب ادبیاتم باشه

خدایا واسه تو غیر ممکن وجود نداره،غیرممکن های زندگیِ منو ممکن کن🤕👧💪
من اندامم خوبه ميخوام ولى ميخوام بدنم سفت وماهيچه بشه شكمم سيكس پك دار بشه😁 و ميخوام ك انرژى منفى ه ...

سیکس پک فقط با کار با دستکاه بوجود میاد و باید تو ورزش خیلی حرفه ای بشیربرنامه غذایی و دوره های خاص خودشو داره و همینطور مکملهای مختلف

🧚‍♀️