2410
2553

من از بچگى از شب خوابيدن بدم ميمومد 

تا الان 

اما ديگه واقعا خسته شدم از اين وضعيت 

شبا بيدار صبحا خواب

قرصى چيزى نيست بخورم سريع و راحت بخوابم صبحم باشم ولى خوابالو نباشم 

عوارض اين قرصا چين

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حداقل اگه پرستار بودی شیفت شب می گرفتی پول توش بود

باورت ميشه هميشه به اين موضىوع فكر ميكنم ك من چقدر تو شيفت شب ميتونم فعال باشم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2714
سرشب ی قرص بنداز بالا  تا قبل11خابت ببره بعد دیگه فرداش سرحال پامیشی دیگه قانون شکنی نکن همی ...

چه قرصى بندازم ؟

باورت ميشه هميشه به اين موضىوع فكر ميكنم ك من چقدر تو شيفت شب ميتونم فعال باشم

نه 

به خاطر این خوابت نمیبره که کار نداری 

اگه بدونی یک ساعت دیگه باید یه کاری انجام بدی مثلا ظرف بشوری خوابت میبره 

من خودمم شبا نمیخوابم 

هرکارررری میکنم نمیتونم تنظیمش کنم 

مواقعی که میرم سرکار به مرور خوب میشه 

ولی تا تعطیلات میاد برمیگردم رو حالت

تنظیمات کارخونه🤪🤪🤪

ولی جدا از شوخی ما که‌ مسافرت می ریم برای ساعت خوابمون ملاتونین میخوریم خوبه

هروقت بندازى خوابت ميگيره سريع؟

قرص ملاتونین شنیدم خوبه   خودم مصرف نداشتم  میتونی از دکتر سوال کنی  تنظیم کننده ساعت خابه 

من صاحب اعمال خویشم،میراث‌دار کردارهای خویش،زاده اعمال خود،در پیوند با کردار خویش،و متکی بر اعمال خود می‌زیم،و هر فعلی که انجام می‌دهم،نیک یا بدمیراث آن به من می‌رسد
2706