2733
2734

مبارکه مبارک.

باید بری آزمایش بارداری بدی.جواب آز رو هم میبری متخصص زنان.و از این به بعد ناز میکنی و نیاز.

هر چی میتونی خودتو لوس کن.

چون داری مامان میشی و نه ماه دیگه یه بچه کوچولوی لوس میخواد سرت ناز کنه و نیاز.

مبارک باشه.انشالله به سلامتی

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکتون باشه...برای منم دعا کنین..دیروز موعدم بوده..هیچ علامتی ندارم فقط سه روزه صبحا که از خواب ببلند میشم معدم میسوزه و حال حالت تحوع دارم..

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

میترسم بی بی چ‌ک بزارم..شما بعد چقدر تاخیر از پریودیتون مثبت شد

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

سلام

به به مبارکا باشه .. 

با آزمایش خون خیالتو راحت کن .. بعد برو دکتر زنان مورد نظر..اون میگه که چه کارایی باید بکنی.

منم ۵ روزه پریودم عقب افتاده . روز سوم بیبی چکم منفی شد.

حالا منتظرم چند روز دیگه دوباره امتحان کنم..دعام کنید نی نی جون داشته باشیم

2738
2706