2726
عنوان

اقایون در این مورد حسودی میکنن؟

283 بازدید | 14 پست

من خودم خواهر شوهرمو دوس دارم 

چون خیلی با شخصیته .ولی اگه رابطه ی شوهرم با ایشون خیلییییی صمیمی بشه یکم حسادت میکنم 

مخصوصا الان که اول ازدواجمه 

به مرور زمان داره کمتر میشه 

سوالم اینه 

اقایون هم به رابطه ی ما با برادرمون حسادت میکنن؟ 

بعععععله.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه حسادت ک نه ولی زیادی اهمیت دادن هم خوششون نمیاد بعد ک مثلا بحث و دعوایی پیش اومد بهت میگه جطور تو هوای برادرتو داری انقد باهاش صمیمی هسی اما انتظار داری من با خواهرم اینطوری نباشم یا هواشو نداشته باشم؟  کاری با خواهرم نداشته باش 

2728

من داداش بزرگمو خیلی دوسش دارم بعد هر چی میشه  جون اونو قسم میخورم یا میگم داشتم  لباساشو اتو میزدم یا چیزای دیگه حس میکنم حسادت میکنه بهش مثلا میگه حتما باید تو اتو بزنی؟  اگه اتو زدنتون تموم شد یه زنگ بزن به من 

ولی همیشع بهش میگم ک اولین کس  ک تو دنیا دوسش دارم تویی دوم فلانی ک بفهمه هیچ کس نمیتونه جای اونو تو قلب من بگیره 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
من داداش بزرگمو خیلی دوسش دارم بعد هر چی میشه  جون اونو قسم میخورم یا میگم داشتم  لباساشو ...

با اینکه شوهرت نیسم 

منم حسادت کردم 🤪 

حق داره بنده خدا 

حالا وقتی اتو کشیدنتون تموم شد یه لایکی بکنین😬

با اینکه شوهرت نیسم  منم حسادت کردم 🤪  حق داره بنده خدا  حالا وقتی اتو کشیدنتون ت ...

😂😂😂😂خدا نکشتت 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

من اوایل پدرم به نامزدم یکمی حسودی میکرد

یه جوری هم شد که همسرم فهمید و خودش به روم آورد

البته الان بابام این قدر که همسرم رو دوست داره پسراش رو دوست نداره ولی خوب من چون خیلی بابایی بودم و بعد یهویی خیلی شوهری شدم یه کوچولو قلقلکش اومد

2706