2737
2734
عنوان

اونایی برادرشوهر دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 121 پست

من خواهر شوهرم اینجور نگام میکنه

ازش بدم میاد

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشالا ،افرین 👏🏻👏🏻

مممنون خیلی نگفتم یه چن تا گفتم

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
2731
برادر شوهرتون بعد ازدواج بازم همو‌ن نگاه داشتن ؟؟؟

خیلی کمتر شده اما بازم هست

اماما رفته بود جلو خانومش کلی تعریف و. اینا يجوري اسطوره ساخته بود طفلک برگشت گفت دوس دارم مثل تو بشم ناراحت شدم يکم

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
من خواهر شوهرم اینجور نگام میکنه ازش بدم میاد

من از. خواهرشوهرام بیشتر حسادت دیدم تا دوستی برادرشوهرا معمولا درگیر مسایل خاله زنکی نمیشم محبتشون واقعی مثل داداشه

2738
اولین باره شنیدم برادرشوهر حسود 😂

باور کن 

دیدی میگن حاری بده فلانه با جاریها بحثمون بشه خودمون همون لحظه از دلمون درمیاد اونا تا تلافی نکنن ول نمیکنن 

اینقدر این چندتا داداش باهم رقابت میکنن که دشمنهام اینجور نیستن البته بجز شوهر من 😂

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
وای خیلی بده واقعا بیچاره خانومش 

نیابت با همدیگه ما دو تا دوستيم دوست. صمیمی.  نگاه اونم بمن خواهرانه اس اتفاقا اونا. بر هستن ازصميميت زیاد خوششون مياد

2706