2726

اقا همش تاپیکامو میخونیدا  اما یه آمین نمیزنید منم اون لباس سفید دکلته دامن پفیه رو بپوشم😕😕😕😕😕یعنی اُف بر شما که من هنوز مجردما😜😜😜😜دور از شوخی بچه ها من چکار کنم در شرف ۳۰ سالگی ام با وجود اینکه زشت نیستم و موقعیت اجتماعیم خوبه اما خواستگار ندارم.... چرا خوب؟!چه دعایی کنم !!!چکار کنم خو.....آخرش خونم میفته گردنتونا😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂الهى دركت ميكنم منم قبل از ازدواج مثل تو بودم البته من خيلى عجله داشتم اميدوارم زودتر به آرزوت برسى عزيزم دعا ميكنم خوشبخت بشى ❤️❤️❤️

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2728
خوش به حالت من اگه بر میگشتم به قبل ازدواج نمیکردم از یس عذاب وجدان دارم که مامان خوبی نیستم ز د عصب ...

به من فکر کن که در حسرت داشتن دختر هستم اونوقت نیفهمی چه نعمتی داری و قدر نمیدونی

😂😂😂الهى دركت ميكنم منم قبل از ازدواج مثل تو بودم البته من خيلى عجله داشتم اميدوارم زودتر به آرزوت ...

ببین من انقدر عجله دارم که دیگه ازهیچی لذت نمی برم خوب مث دخترا عهد بوق همش تو فکر شوهرم

نماز جعفر طیار رو مادرت بخونه برات دستورش تو نت هست

برو ببین عزیزم

ایشالا ساعت خوش با یه آدم خوبش بری 

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
اخلاقت خوبه؟ با فامیل ارتباط داری؟سرکار میری  ؟خودتو در معرض دید میزاری؟ تو ی زمینه ای موفق ه ...

رفتارم صمیمی و شوخه تقریبا همه دوسم دارن فوق العاده اجتماعی ام معلمم....ولی باز !!!!

ببین من انقدر عجله دارم که دیگه ازهیچی لذت نمی برم خوب مث دخترا عهد بوق همش تو فکر شوهرم

چیز عجیبی هم نیست عزیزم طبیعیه نیاز به همدم و محبت همسرانه از احساسات طبیعی بشره

پیش مشاور هم برو شاید راهنمایی خوبی بشی اونجا

نمازی که گفتم رو مامان حتمن بخونه

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
نماز جعفر طیار رو مادرت بخونه برات دستورش تو نت هست برو ببین عزیزم ایشالا ساعت خوش با یه آدم خوبش ...

روم نمیشه بهش بگم دوست دارم ازدواج کنم...اخه مامانم خیلی سنگینه ازین خانوما که میگه زن اصلا نباید نیازی به مرد داشته باشه

2706