2737
2734
عنوان

ناخونام زشت شده؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 21 پست
کاور دقیقا چیکار میکنه؟واسه چه ناخون هایی خوبه؟

ناخون خودتو میزاری بلند میشه تا حدی که دوست داری

میبری تمیز و مرتبش  میکنن.روش رو با ژل و..(تقریبا مثل کاشت میمونه)میپوشونن نازک و ظریف.و بعد هر طرحی که خواستی میزنن. خوبیش اینه که ناخونت سفت میشه و دیگه نمیشکنه.

به نظرم نه کاشت نه کاور اصلا خوب نیس.این یکی دوبارم عشقی این کارو کردم.

چون عمرشون زیر یکماهه.باید ببری شار ژ کنی.که هم هزینه داره همم وقت گیره

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناخون خودتو میزاری بلند میشه تا حدی که دوست داری میبری تمیز و مرتبش  میکنن.روش رو با ژل و..(تق ...

خب پس کسی ناخونش اوکی نیست چی کنه؟من ناخونم بلندا ولی یه کم کج ک نازکن بعضی هاش موندم چی کنم براش که اوکی شه

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
خب پس کسی ناخونش اوکی نیست چی کنه؟من ناخونم بلندا ولی یه کم کج ک نازکن بعضی هاش موندم چی کنم براش که ...

سعی کن نگهشون داری تا یه اندازه ای

بعد ببر آرایشگاه ناخونکار خودش درستش میکنه واست

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2728

تو عکس اول فقط محو سانسورت شدم....الان ترسیدی شناسایی بشی از رو انگشتر.‌‌...‌یا خدا.....چی فرض کردی ماها رو ..؟؟یعنی ما انقدر زرنگیم خودمون خبر نداریم؟؟؟؟هممون داریم تو نی نی سایت حیف میشیما

تو عکس اول فقط محو سانسورت شدم....الان ترسیدی شناسایی بشی از رو انگشتر.‌‌...‌یا خدا.....چی فرض کردی ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2905945/اینجا-یه-سایت-پر-از-غم-و-اندوه-و-نحسی

تو عکس اول فقط محو سانسورت شدم....الان ترسیدی شناسایی بشی از رو انگشتر.‌‌...‌یا خدا.....چی فرض کردی ...

!😕

خواستم طرح حلقه ام نیفته

تو به اصل مطلب که سوال پرسیدم و نظرخواهی کردم توجه نمیکنی و میری سراغ حاشیه و ...!

چرا توی نی نی سایت واسه شماها حریم خصوصی معنی نمبده! من دوس داشتم سانسور کنم حالا دلیلشم هررررچی که بوده باشه! به کسی چه؟ مگه آسیبی رسونده به کسی که انقدر درگیرش میشی که واسش یه پاره خط جمله سر هم میکنی مینویسی؟ واقعا وقت و انرژی تو دم صبحی ارزش اینو داره که بزاری روی تایپ این مطلب واسه من؟

واقعا دلخورم از این سایت و بعضی آدما

گیر هایی که نمیتونن و از دستشون نمیاد بدن به شوهر و بجه و خانواده  پدر و مادر و...میان توی تاپیک یکی بهش میدن و میرنجوننش! غر و غر و غر😥