2733
2734

دلتو بخدا بسپار ببین چطوری میری و موفقط میشی از تو. حرکت از خدا برکت تلاشتو.کردی بقیه رو به خودش بسپار

غم.که از راه رسید 

در این سینه بر او باز نکن

تا خدا یک رگ گردن باقیست

به غم وعده این خانه مده

بپرس

من و همسرم جلوگیری طبیعی داریم.

الان بی بی زدم هاله افتاد 

تو رابطه هیچ اتفاقی نیوفتاد منظورم اینکه منی رو داخل نریخته.

ولی الان نزدیک به پریودیم هست ولی پریود نشدم علایمشو دارم.ولی بی بی زدم هاله شد

ممکنه با پیش آب باردار شده باشم

ببخشید اینجا این سوال رو پرسیدم مخصوصا اگر کاربر آقا اینجا باشه

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا قلبم به درد اومد خیلییی گرفته شدم اتفاقا از وقتی که به روم آورد صدامو بلندتر کردم و بدون حتی ...

ببین اون متوجه لکنتت نشده. احتمالا همون شک کرده ترک زاده نباشی فضولیش گل کرده خواسته ته و توشو دربیاره. تو چون میدونی ماجرا چی بوده حساس شدی. اعتماد به نفس داشته باش. اعتماد به نفس کوهو جابجا میکنه. ما یکیو داریم اصلا ش نمیتونه بگه اینقدر قشنگ درس میده همه راضین. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
واقعا قلبم به درد اومد خیلییی گرفته شدم اتفاقا از وقتی که به روم آورد صدامو بلندتر کردم و بدون حتی ...

عزیزم حتی اگه لکنت هم بگیری مگه ایرادی داره اینقدر این مسئله ی کوچیک رو واسه خودت بزرگ نکن هرچی بزرگ ترش کنی مقابله باهاش سخت تره تو نمونه ی یه ادم موفق هستی بیشتر از این به خودت اعتماد داشته باش

2731

چرا به خاطر حرف یه ادم بی ارزش و بی شعور ناراحت شدی؟!

اون انقد بی ارزش و پسته که حتی نباید یک لحظه هم بخاطر حرفاش غصه بخوری..

دیگه بهش فکر نکنیا..

به موفقیتات فکر کن..

جایگاهی که تو داری عالیه

لیسانس از یه دانشگاه عالی و به زودی هم که شاغل میشی..

چی ازین بهتر؟

دیگه چیزی واسه ناراحتی وجود نداره به حرفای دیگرانم توجه نکن

تو اگه فرشته هم باشی بازم ینفر پیدا میشه و میگه از صدای بال زدنت خوشم نمیاد..

مردم رو هرکاری کنی بازم نمیتونی دهنشونو ببندی 

پس بیخیالی طی کن😃😃💚💚

چ طولانی شد😂

من موفق میشم:)  من یه دختر قوی و توانمندم:)❤   خدایا هرچی آرزوی خوب و قشنگه، برای پدر و مادرم 🙏💞

اخی عزیزم اشکال نداره ناراحت نباش منم جلو بعصی ها اینجوری میشم البته لکنت ندارم ولی زبونم میگیره خیلب حرف زدم تو جمع برام سخته کلا اعتماد ب نفسم کم شده خیلی خیلی ولی چیکار میشه کرد  صبحا بلند شو دعا بخون خیلی موثره مثلا ده تا توحید حمد با خدا حرف بزن گلم 

[QUOTE=95120161]بله ممکن[/QUOTE

من درخواست دوستی میفرستم بی زحمت قبول کنید 

سوالمو خصوصی بپرسم

چون ممکنه کاربر آقا بیاد اینجادبخونه

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2738

و اینکه ما باید خودمونو از درون قوی کنیم تا هیچ حرفی اتفاقی طوفانی ما رو  بهم نریزه ما اونقدر توان نداریم به بیرون از خودمون تاثیر بزاریم ولی میتونیم رو خود شناسی کار کنیم که بهم نریزیم از هر اتفاقی که ساعت پنج صبح بشه و بیدار باشی

عزيزم نگران نباش مطمئن باش مشكلت برنگشته اين مسئله براى هركدوم از ما ممكنه پيش بياد اشكالى نداره كه، منتها ما بهش ميگيم توپوق 😅 خود من هزار بار توپوق زدم اون خانم هم بيشعورى خودشو رسونده اصلا اعتماد به نفستو از دست نده و با اطمينان كامل برو تست بده من مطمئنم نتيجه عالى ميشه ❤️❤️❤️

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

شما همش داری به لکنت گرفتن و قبول نشدن فکر میکنی و طبیعیه که اذیت میشی   اگه اعتماد به نفستو ببری بالا و به نکات مثبتی که داری توجه کنی اتفاقای بهتری میفته 

ترس و توجه به چیزای بد و تمرکز رو اونا جلوی اتفاقات خوب رو میگیره اما مانع اتفاقات بد نمیشه 

پس بهتره به جای ترسیدن از لکنت  

چند بار  حرفا و توضیحاتی که داری رو جلوی چند نفر بگی و خودتو اماده کنی  و نترسی 👍👌✌🤞

موفق باشی

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

تو کار خودتو بکن. از این ادمای دیونه و نا متعادل تو طول عمرت زیاد میبینی.اگه بخوای بهشون و حرفاشون فک کنی نصف عمرتو باید تلف کنی. بیا من برات صد تا مورد تعریف کنم یا ازشون رد شو ارامشتو بخاطر این ادما بهم نزن یا جوابشونو بده. بیخیال وقتتو واسه این حرفا هدر نده. 

درحالیکه یکبار یه جای دیگه رفتم تست دادم وخیلیم نتیجه خوب بوده وخواستنم اما من این مدرسه رو میخوام ...

عزیزم توکل کن به خدا وبسپار به خدا از هیچی نترس واسترس نداشته باشه انشالله همونی که به صلاحتو و خودت دوستداری میشه 

2706