2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امروز رفتم جایی که کارآموزیمو تموم کردم یه نامه ازشون بگیرم،لازم داشتم،الان یه هفتست دوباره کمیی لکنت گرفتم

نمیدونم دلیلش چیه

مدیر اونجا هی گیر میداد تو چت شده چرا یجوری حرف میزنی تو مثلا لیسانسی،درحاالیکه ۴نفر دیگه هم اونجا نشسته بودن،لکنتم به حدی کمه که حتی متوجه نشده بود لکنته میگفت تو فارسی ؟؟؟نمیتونی انگار راحت ترکی حرف بزنی

میگفت اینجوری نبودی آخه‌...، من هییی حرفو عوض میکردم هیییی میگفت

من اصلا قرار نیست اونجا برم سرکار نمیدونممم چرا هیی میگفت

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
2731

بعضی پافشاری ها و اصرار ها اصلا خوب نیست ... انسانو به تنگ میاره

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

واقعا قلبم به درد اومد خیلییی گرفته شدم

اتفاقا از وقتی که به روم آورد صدامو بلندتر کردم و بدون حتی یه کلمه لکنت حرف زدم ولییی بازم تمومش نمیکرد

آخه یه آدم چقدر میتونه بی فهم و درک باشه...جلو چهارنفر دیگههه...

الانم قراره هفته آینده برم یه مدرسه ای که خیلی دوست دارم اونجا کار کنم تست بدم

ولی از وقتی اون خانومه اونجوری گفته حس میکنم لکنت میگیرم و نمیتونم تست بدم

2738
امروز رفتم جایی که کارآموزیمو تموم کردم یه نامه ازشون بگیرم،لازم داشتم،الان یه هفتست دوباره کمیی لکن ...

عزیزم بخاطر استرس هست پسر عمه منم همینجوریه لنکنتش خوب شده ولی وقتی استرس داشته باشه یا بترسه لکنتش شروع میشه

درحالیکه یکبار یه جای دیگه رفتم تست دادم وخیلیم نتیجه خوب بوده وخواستنم

اما من این مدرسه رو میخوام

اما از وقتی امروز اینطوری گفتههه کلا اعتماد به نفسم تخریب شد انگار... بازم حسای مزخرف اومد سمتم...

تا الان از فکر حرفاش بیدارم

الان واقعا چطوری راحت گرفته خوابیده؟؟؟

من واقعا حلالش نمیکنمم

واقعا قلبم به درد اومد خیلییی گرفته شدم اتفاقا از وقتی که به روم آورد صدامو بلندتر کردم و بدون حتی ...

اشتباه میکنی 

تو فقط ترسیدی 

نگران نباش 

از هر چی بترسی نا خودآگاه تو شرایطی مثل تست دادن که استرس داری به سراغت میاد 

حتی اگه برات مقدوره برو یه مشاوره خوب که قبل تست بهت انگیزه و اعتماد به نفس بده و قانعت کنه که اگه نترسی اتفاقی نمیفته و لکنت نمیگیری 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

هیچ کار خدا بی حکمت نیس ببین چه حکمتیه توش که تو خبر نداری کاری که از دست تو برنمیاد با فکر کردنم که شرایط فعلیت عوض نمیشه توکل به خدا کن تماام

برا سلامتی بچه هام یه دونه صلوات میشه بفرستید ممنون

عزیزم فکرتو آزاد کن.تو کسی هستی که تو یه دانشگاه خوب قبول شده و درس خونده.

بخاطر حرف مدیر استرس نداشته باش.

تو یه خانم موفق و با انگیزه هستی.پس اعتماد به نفستو ببر بالا.

موفق باشی.

واقعا قلبم به درد اومد خیلییی گرفته شدم اتفاقا از وقتی که به روم آورد صدامو بلندتر کردم و بدون حتی ...

چقدر الان فکرت درگیره و چقدر نگرانی و استرس و غم تو دلته ....برای آرامش دلت و کارت صلوات فرستادم. ..

ولی مطمئن باش هیچی نمیشه...چند سال دیگه به یاد این شب خنده ت میگیره که الکی ناراحت بودی ..

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706