2726

دخترم دیگ دوهفته دیگ میره تو 9 ماه اما متاسفانه به مدت دوهفته است ک شبها تو خواب گریه میکنه بیدار میشه دوتا دندون در اورده الان دندونای بالاش میخواد در بیاد اما مطمئنم از دندوناش نیس چون همینکه نصف شب میخوابه ببخشید انگار نفخ میکیرتش همین طوری باد روده میده و گریه میکنه دوباره بهش شیر میدم میخوابه الان دوهفته است این شده وضع من یه خواب راحت ندارم مدام پامیشه گریه پیکنه بد خوابی میکنه دلم براش میسوزه میشه اگ میتونید کمی کنید 

دلیلس چیع

تشنه نیست چون قبل خواب بهش اب میدم 

فک نمیکنم از دندوناش باشه چون اخر شب نفخ میگیره و بادروده میده و گریه میکنه 

کولیک هم ک تا چهار ماهگی داشت دیگ تموم شدا

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب یه شربت دل پیچه بده 

دادم اصلا اثر نداره شیر خودمم نمیدم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728

شربت کولیک میکسچر مخلوط رازیانه و زیره اس

قبل از خواب بهش بده .شبا غذای سنگین و نفخ دار بهش نده

مثلا پسر من اگر شب گوشت بخوره اوضاع و احوالم همین جوره ک شما میگی .شبا غذای سبک بده .ظهرا هرچی خواستی بهش بده

بحران خواب کودکان

خواب کودک حدود نه ماهگی دچار دگرگونی میشود. دلیل این بحران، رشد مغز کودک و به وجود امدن اضطراب در کودک است. این بحران با مدارای ما میگذرد. تنها نکته مهم این است که وعده شیر شب کودک که به یک وعده رسیده است را همچنان یک وعده نگه داریم و به خاطر ارام کردن کودک او را به تخت خواب خود نیاوریم و هر بار که بیدار می شود به او شیر ندهیم.

💕💕💕💕💕  

‏@childpsychology

وقتی دل درد داره با شیر آروم نکن

شربت گرایپ میکسچر بخر بده

خودت عرق نعنا بخورمن شنیدم مادر که غصه بخوره شیر نفخ دار میشه

خودتو برا ماراتن مادری آماده کن 

اینا که چیزی نیست

مادری یعنی سوختن و ساختن

قبل خواب شکمش رو ماساژ بده

حتما نفخ بعد از شیر خوردن رو بگیر

پشتش رو ماساژ بده

سعی کن راه بری و این کار رو بکنی