2733
2734
عنوان

مامانا کی بیداره کار مهم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 135 پست
ای جونم 😂😂😂😂 الهی بگردم. شاید سردشه. نگاه کن ببین ناخنهاش کبود نیستن؟  یا اگه قنداقش کردی گ ...

نه همه چیش خوبه زیاد نیستا صداشا

مثلا 5-10دقیقه یه بار یه صدا میده قطع میشه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
نه همه چیش خوبه زیاد نیستا صداشا مثلا 5-10دقیقه یه بار یه صدا میده قطع میشه

جووونممم. واسم ببوسش. من عاشق بودی بچه ها هستم. و اوت لطافت بدنشون. 😇😇😇😇😇

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اا گرمی بخوره خیلی تاثیر داره؟ والا به من که همش خاک شیر و تخم شربتی و شربت نمیدونم چی چی و اینا می ...

گرمیجات زردیو زیاد میکنه

قدر اینا روزا ک دوربرت هستن بدون🙃🙃🙃 نون آبت امادس کار ب چیزی هم نداری

ولی بعدش...😫😫😫

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
جووونممم. واسم ببوسش. من عاشق بودی بچه ها هستم. و اوت لطافت بدنشون. 😇😇😇😇😇

عزیزممممم  

انقدر ریزه ادم میترسه بغلش کنه

شوهرم میگه تروخدا مواظب باش از دستت در نره بیوفته     

2728
گرمیجات زردیو زیاد میکنه قدر اینا روزا ک دوربرت هستن بدون🙃🙃🙃 نون آبت امادس کار ب چیزی هم ن ...

اره حسابییی دارم پادشاهی میکنم الان 

یه دونه عروسم هستم دیگه تموممممم  

سعی کن زیاد لبنیات نخوری بچه نفخ میگیره شبا ساعت ده نه اینا خونه رو تاریک نگه دار ک شبو متوجه بشه 

هوا گرمه مراقب گردن و زیر بعل بچه باش نسوزه ک اگه بسوزه ب سختی خوب میشه دختر من پنج ماهشه هر کار میکنم تاثیر نداره گردنش خوب نمیشه

باد گلو بچه رو حتما بگیر حتی اگه ده ثانیه شیر خورد 

بدنش رو هم با روغن بچه یا روغن زیتون چرب نگه دار تو رشدشم تاثیر داره 

هر یک ساعت یه بار بهش شیر بده بزرگتر ک شد دو ساعت یه بار 

مواظب باش ک سینتو خوب دهنش بزاری ک نوک سینت زخم نشه 

چای زیاد بخور برا شیرت خوبه 

ب ناف بچه هم چیزی نزن و دستکاریش نکن 

شیر ک بهش میدی بسم الله بگو 

خلاصه از این دوران لذت ببر هر چقدر نینی بزرگتر شه دلت برا این روزا تنگ میشه در ضمن هیچ گیاه و عرق و نعنا واز این جور چیزا ب بچه نده هیچی شیر نمیشه برا بچه

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
 سعی کن زیاد لبنیات نخوری بچه نفخ میگیره شبا ساعت ده نه اینا خونه رو تاریک نگه دار ک شبو متوجه ...

مرسی عزیزممممممممم از کمکت یک دنیااااااااا ممنونتممممممم

عزیزممممم     انقدر ریزه ادم میترسه بغلش کنه شوهرم میگه تروخدا مواظب باش از دستت در نره ...

الهی. الان مثل ژله میمونه 😃از اینور بگیریش میخود از اونور بیوفته. از اونور بگیری میخواد از اینور بیوفته. وای نمیدونم چرا احساس میکنم شوهرت خییییییللللللللییییییی ذوقشو داره 😃 و تو پوست خودش نمیگنجه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
الهی. الان مثل ژله میمونه 😃از اینور بگیریش میخود از اونور بیوفته. از اونور بگیری میخواد از اینور بی ...

اره دقیقااااا 

مادرشوهرم بردش بشورتش رفته بود تو حموم وایساده بود هییییییی میگفتت اخ مامان افتاد وای مامان سرش ای مامان پاششش وای فلان شد 

تازه حمومم نمیکردا داشت میشستش که جاشو عوض کنه  

خیلیییییی ذوق داره

اره دقیقااااا  مادرشوهرم بردش بشورتش رفته بود تو حموم وایساده بود هییییییی میگفتت اخ مامان افت ...

تو این مواقع باید از حمام پرتش میکرد بیرون😃 

شوهر من روزی که مامانم داشت دخترم رو میشست رفت بالای سر مامانم. هی میکفت این کار رو بکنید اون کار و بکنید. بعد خواهرم بلند شد گفت لطفا برو بیرون 😃انداختش بیرون 

گو این مواقعداید از حمام پرتش میکرد بیرون😃   شوهر من روزی که مامانم داشت دخترم رو میشست ...

دلشون نمیاد بهش چیزی بگن میگن ذوق داره  

غروب نشسته بودیم قیافشو یکم مچاله کرد شوهرم 2ساعت بررسیش میکرد نکنه چیزیش باشه  

هی مامانم و مادرشوهرم میگن بابا چیزی نیست ول کن سر جدت انگار نه انگار  

دلشون نمیاد بهش چیزی بگن میگن ذوق داره     غروب نشسته بودیم قیافشو یکم مچاله کرد شوهرم 2س ...

😃این مرد تو رو به کشتن میده یا روانیت میکنه. حالا ببین کی گفتم.😃

😃این مرد تو رو به کشتن میده یا روانیت میکنه. حالا ببین کی گفتم.😃

خودمم حس میکنم  

خودمم حس میکنم    

با گوشت و استخونت حسش میکنی بعدا. 😂😂

عزیزم بهت تبریک میگم. انشالله که عصای دست شما بشه و زیر سایه پدر و مادر به تندرستی بزرگ بشه. من با اجازه بدم بخوابم. ❤❤

حالا بعدا واسه کادو دادن خومت میرسیم😃 فقط موندم پلاک برلیان براش بخرم یا خونه به نامش کنم 

با گوشت و استخونت حسش میکنی بعدا. 😂😂 عزیزم بهت تبریک میگم. انشالله که عصای دست شما بشه و زیر سایه ...

مرسی عزیزمممممم خیلیییی ممنونم

مرسیییییی بابت کمکایی که کردی گلم  

2706