2703
2553
عنوان

مامانا کی بیداره کار مهم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 135 پست

گلم زیره دم کن بخور هم واس دلدرد بچه خوبه هم خودت زودی لاغر میشی (البته اگ زردی نداره)

اگ بچت نفخ داشت دلدردشد قطره پدی لاکت بده بهش من چنتا امتحان کردم این از همه بهتره

اروغشم حتما بگیر

واس زردیش شیرخشت خوبه زردیو کم میکنه

اناناس زیاد بخور واس بخیه هات میوه شو

من خودم سر این مسائل خیلی اذیت شدم مخصوصا نفخ پسرم واس همین گفتم  بهت بگم ک اذیت نشی شما

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁

طبیعی زایمان کردی؟

پعپولا نوزادها روزها خوابن شبها جغدن😃

از ۲۴ ساعت هم ۲۰ ساعت خوابن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم زیره دم کن بخور هم واس دلدرد بچه خوبه هم خودت زودی لاغر میشی (البته اگ زردی نداره) اگ بچت نفخ د ...

مرسییییییی عززیزم از کمکت خیلیییییی لطف کردی

بعد یه سوال زردی دقیقا تا کی مشخص میشه؟

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
طبیعی زایمان کردی؟ پعپولا نوزادها روزها خوابن شبها جغدن😃 از ۲۴ ساعت هم ۲۰ ساعت خوابن

نه عزیزم سزارین

تو این 2شب که بیدار بود  

روزا هم کم و بیش بیداره

2720
مرسییییییی عززیزم از کمکت خیلیییییی لطف کردی بعد یه سوال زردی دقیقا تا کی مشخص میشه؟

واس ازمایش کف پا برین بهداشت مشخص میشه اونجا 

توبیمارستان نگفتن زردی داره یان؟؟؟

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
نه عزیزم سزارین تو این 2شب که بیدار بود     روزا هم کم و بیش بیداره

عیب نداره. گریه نکنه مشکلی نداره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2714
نه گریه نمیکنه فقط غر میزنه    

یعنی چی غر میزنه؟ نوزاد دو روزه رو چه به غر زدن 😃 بهش بگو بچه بگیر بخواب حوصله ی غر زدن ندارم 😃

واس ازمایش کف پا برین بهداشت مشخص میشه اونجا  توبیمارستان نگفتن زردی داره یان؟؟؟

فردا میخوام ببرمش که غربالگریش هم انجام بدیم 

تو بمیارستان گفتن نداره فعلا ولی شاید بعدا بگیره درسته؟

فردا میخوام ببرمش که غربالگریش هم انجام بدیم  تو بمیارستان گفتن نداره فعلا ولی شاید بعدا بگیره ...

امکانش هست 

پسر منم بعد ۳ روز گرف ولی خیلی کم بود

چون من بعد زایمان خیلی گرمیجات خوردم 

ی چن روز قطع کردم خوب شد بعدش شروع کردم 

یعنی چی غر میزنه؟ نوزاد دو روزه رو چه به غر زدن 😃 بهش بگو بچه بگیر بخواب حوصله ی غر زدن ندارم 😃

هی صدا میده از خودش مامانم میگه مثل بچه گربس  

امکانش هست  پسر منم بعد ۳ روز گرف ولی خیلی کم بود چون من بعد زایمان خیلی گرمیجات خوردم  ...

اا گرمی بخوره خیلی تاثیر داره؟

والا به من که همش خاک شیر و تخم شربتی و شربت نمیدونم چی چی و اینا میدن به خوردم   

هی صدا میده از خودش مامانم میگه مثل بچه گربس    

ای جونم 😂😂😂😂 الهی بگردم. شاید سردشه. نگاه کن ببین ناخنهاش کبود نیستن؟  یا اگه قنداقش کردی گرمش نشده ؟

2706