2733
2734
عنوان

مامانا کی بیداره کار مهم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستی پسرتو زود ختنه کن هم زودتر جای زخمش خوب میشه هم خوابش بهتر میشه

اره یکم وزنش بیاد بالا و وضعیت زردیش مشخص بشه بعش ایشالا بین 20تا 30روزگی ختنه میکنم 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2731
۴۰ روزش بشه بهتر میشه اگه بخوای خیلی بهتر بشه ۲ سالگی که از شیر میگیری

Salam khoooobiiii

ان شالله خدا بهت یک دخمل  بده

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
عزیزم بچه تا دوهفتگی خیلی خوبه اگر شانس بیاری و دل دردی نشه خوابش درست میشه تو فکر نباش

ایشالا

عزیرم تا ۴۰ روزگی طبیعیه خوابش من پسرم ۳ ماهشه الان خوابش بهتر شده 

درمورد شیرت هم رازیانه انبه اب هویج دلستر شیرتو زیاد میکنه قطره شیر افزاهم خوبه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
بچه که گشنش بشه گریه میکنه نمیخابه.اگه ساکته که سیر شده. کوچیکن هنوز کم میخورن.یکم که بزرگتر بشن میخ ...

نه غر میزنه یکم ولی گریه نمیکنه زیاد خداروشکرر

2738
واسه همین میگم زود به زود بده که قندش نیوفته

اره همون 1ساعت 1ساعت و نیم میدم بهتر باشه فکر کنم

پسر منو باید به زور بیدار میکردیم   البته دلدردش که شروع شد دهن منو سرویس کردااا

وقتی خواب بود چجوری شیر میدادی؟

تو خواب خطرناک نیست؟چجوری بیدارش میکردی که شیر بخوره

عزیرم تا ۴۰ روزگی طبیعیه خوابش من پسرم ۳ ماهشه الان خوابش بهتر شده  درمورد شیرت هم رازیانه انب ...

ممنون عزیزممممم

2706