2733
2734
عنوان

ازدواج بده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 70 پست
نه ب تسبیحش نگاه نکنااا مردا چشماشون دروغ نمیگه خودشونو لو میدن😂😂هیزنباشه فقط

هرکی توشهر داری وفرمانداری کار کنه از اوناست😁😉

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

نه ازدواج با این فرد پراز آرامشه چون ناکام موندن شما جدی نگیر تبادل نظرای اینجارو ازدواج خیلیم خوبه منم شوهرم همه این ویژگی ها و داره خیلی راضی هستم کاش زودتر ازدواج میکردم 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 20 سالگی ازدواج کردم ولی از 17 سالگی به شعور ازدواج رسیده بودم میدونستم زندگی سختی داره مثل فیلما نیست و مطالعه هم میکردم در مورد زندگی متاهلی به نظرم سن ملاک نیست مهم اینه شما به شعور ازدواج برسی عقلت آماده باشه برای تشکیل زندگی دونفره با دوشخصیت شبه ولی تربیت جداگانه و نظرات مختلف 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2728

از خودت باید متوجه بشی ازاینکه میتونی تو یه زندگی اگه همسرت گاهی ناراحت بود و عصبی شد تو آرومش کنی و عصبی نشی ازاینکه اصلا چرا میخوای ازدواج کنی هدف اصلیت چیه بعضیا برای فرار از خونه پدر میخوان شوهر کنن یا بعصیا فقط میگن عروس شم یا حرف پشت سرم نباشه و.. نه من خودم متوجه شده بودم که دیگه نیاز دارم به یه زندگی متفاوت و یه جنس مخالف که باهم تشکیل خانواده بدیم وزندگی نو بسازم شوهرم الحمدالله مرد خوبیه ولی ناراحتی و اختلاف نظر تو هر خانواده پیش میاد باید ببینی میتونی یه جاهایی فداکاری کنی وتو کوتاه بیای و بدی زندگی رو نادیده بگیری چون زندگی همش ماه عسل و قربونت بشم و... نیست باید غذا درست کنی و باید بتونی با یه خانوده به غیر خانواده خودت ارتباط برقرار کنی باید بتونی مدیریت کنی در کل اگه میتونی و این توانایی میبینی داری وقتشه 

قضیه مجردا و متاهلا مثل اونایی میمونه که موهاشون فرفریه دوست داشتن صاف می بود .‌اونایی که موهاشون صافه دوست دارن فرفری باشه😂😂😂 هر دوش خوبه .

در تاریخ ۹۹/۹/۹ یه معجزه بزرگ تو زندگیم رخ داد  . خدایا شکرت 😍😘
از خودت باید متوجه بشی ازاینکه میتونی تو یه زندگی اگه همسرت گاهی ناراحت بود و عصبی شد تو آرومش کنی و ...

عزیزم خیلی کامل و خوب توضیح دادین👌دقیقا همینطور

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

عزیز بشین قشنگ فکراتو کن و خودت رو بشناس ببین واقعا به اون بلوغ عقلی و آمدگی برای ازدواج رسیدی یا نه اینهایی هم که در مورد خواستگارت گفتی خیلی خوب بودن البته باز باید جوانب دیگه رو هم بسنجی هم کفو بودن هم مهم از نظر عقیده فرهنگ سیاسی

درکل ازدواج امر خیلی مهمیه و خوب روش فکر کن گلم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
هنوزنیومده میگه انگار قراره گیربده خیلی باحالی😂😂نیومده استرس داری خو دیرترازدواح کن

ازدواج دوست دارم دیگه حس میکنم وقتشه😁

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
عاشقم‌نمیشیم ترسمون بریزه😑 من ۲۳ سالمه تو هنوز بازم وقت داری😂اما خواستگار بیاد بره ادم یکم‌راه شن ...

باخیلیا حرف زدم ولی ترست نمیریزه.

مثلا من قبلی ارسم یجور دیگه بود الان ترس واسترس  تیپ خوشگذرونی دارم‌میترسم خشک باشه.

ادم عادت نمیکنه به این مورد.

ازدواج دوست دارم دیگه حس میکنم وقتشه😁

اهاپس دلت میخواد من هیچ جوره نمیتونم تصورکنم سال دیگه ازدواج کنم‌/بنظرم اول باید شاغل باشم بعد ازدواج...خونه داریم بلدنیستم همش باید تخم مرغ بخوره

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...