2703
2553
عنوان

من خیلی بدبختم

399 بازدید | 49 پست

روزی ک حس کردم عاشق شدم همه جوره قبولش کردم کار نداشت زندگی نداشت پول نداشت با همه شرایط قبول کردم که مردونگیم بهش ثابت کنم دوسش دارم  کل جهاز خانوادم خرید وام ازدواجم خونه رهن کردم عروسی مامانم گرف بالاخره با دردسرهایی ک تو عقد داشتیم دعوا و بحث وخانواده کنار اومدم رفتیم سر خونه زندگیمون سرکار نرف کار نکرد تلاش نکرد باز کتکم میزد تحقیرم می‌کرد ب کل خانوادم فش میداد یهویی می‌گرفتش چون بهش میگفتم چرا سرکار نمیری منو بدبختم کردی حالا با این حال کنار اومدم  عاشقش بودم خودم سرکار رفتم خرج خونه و زندگی و اون و خودم و اجاره خونه و قسط همه چی میدادم اینقدر داغون بودم میدیدم چقدر مردا برای زنشون تلاش میکنن اون فقط میخوره و میخابه واقعآ دیگ زورم گرف دیدم اون میخوره و میخابه و من از صب تا شب سرکار شبم همش کتک میخوردم وفش و هزار تا بدبختی قدرم ندونس میگف عاشقتم برام هیچ کار نکرد آخر با هزار بدبختی تصمیم گرفتم طلاق بگیرم گفتم بهش مخالفت کرد ولی چن بار گفتم بعد اومد چون گفتم توافقی هیچی نمیخام فقط برم 1 سال هم نگذشت از عروسیمون زودی کارامون شد تو یه چشم بهم زدن اونم هی قهر می‌کرد بیشتر مواقع میرفت خونه ی مامانش ده روز یک ماه میموند منو تنها میزاشت منم ب خانوادم نمیگفتم چون تو رو همه وایسادم گفتم میخامش روش نداشتم بگم خانوادشم یبار نیمدن پادرمیانی کنن فهمیدن دارن جدا میشیم با کمال میل تو دادگاه جلسه مشاوره میومدن تو این دوران هی زنگ میزد توروخدا فرصت بده چند بار باز فرصت دادم اومد خونه ولی کار نکرد دیگ کلا رفتیم محضر تمومش کردم توافقی بدون هیچی، الانم واقعا نابودم داغونم افسردم این همه بدی بم کرد نامردی کرد من هنوز 20 سالم نشده بیوه شدم یه حالی هم دیگ ازم ن میپرسه نمیگ مرده ای یا زنده صب تا شب پروفش چک میکنم خیلی دلتنگشم همش میگم کاش زندگیم خراب نمیکردم کاش کار می‌کردم و زندگیم میچرخوندم ولی ولش نمیکردم میدونم دلم چرت و پرت میگ ولی نمیدونم چرا اینجوریم الان قشنگ 2 ماه از طلاقم گزاشته و من برگشتم شهرم، من شیراز بودم اون کرج ازدواجم کردم رفتم اونجا حالا ک برگشتم دیگ نمیتونم هیچوقت ببینمش حتی اتفاقی دارم میسوزم و می‌سازم از این ورم خانوادم حمایتم نمیکنن میگن چون جداشدی دیگ خرج زندگیت با خودته باید کار کنی اگ پول تو جیبی برا خودت میخای کمکم نمیکنن منم ک افسردم نمیتونم سرکار برم تمرکز هیچی ندارم هی با خودم میگم کاش مهرم نبخشیده بودم واقعا بدبختم حالا نمیدونم چیکار کنم بنظرتون برگردم باهاش چون دلم پیششه اون هیچ تلاش نکرد از عقد تا طلاقمون 2 سال گذشت ولی خو هیچ تلاش نکرد بنظرتون چیکار کنم.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین کاروکردی  حالتم طبیعیه سعی کن    تو این حال نمونی بچرخی    خوش گذرونی  ساعتها رو بگذرون  بعد 1 سال کلا قیافشم یادت نمیاد

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
2720

برو مشاور باید فراموشش کنی به نظرت این لیاقتته که بخوای کلفت و کتک خور اون باشی انشالله یه آدم خوب سر راهت قرار میگیره حتما برو سرکار که وقتت پر بشه بهش فکر نکنی احساسی تصمیم نگیر اصلا میتونی باهاش آینده ای داشته باشی دلت میخواد دو روز دیگه بچه هات بهت بگن چرا مارو دنیاآوردی با این بابای بدرد نخور

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

برگردی که تمام اون دو سال با شدت بیشتری تکرار بشه؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2714

وای خیلی ناراحت شدم.😢😢😢

عزیزم دیگه سراغشو نگیر.

نترس او با دیگری خو کند..... او با تو چه کرد که با او کند

از این بشر مرد زندگی در نمیاد.فراموشش کن.سنی نداری و تازه جدا شدی و الآن تحت تأثیر احساساتت هستی.

از خدا میخوام بهت آرامش بده که این دوره رو با سربندی بگذرونی.

واااا بنظرت این مرد ارزشه زندگی کردن داشت...تو میرفتی کار میکردی خرجشو میدادی...واقعا مسخره هست...مگه وظیفه تو خرجشو بدی ..تو باید خانمه خونه بودی نه اینکه کار کنی این بخوره...دقیقا چه اخلاقایه خوبی داشت که هنوزم دوستش داری...کتک که میزد .فحاشی که میکزد..تنبلم که بود..سرکار نمیرفت..ولمون کن بابا...شانس اوردی تو سن کم جدا شدی...یواش یواش برو سرکار از این حالو هوا در میایی

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤

فک نمیکنم با این اوصاف برگشتن کار خوبی باشه.سعی کن بهش فک نکنی زمان همه چی رو حل می‌کنه...

انشاالله آدم بهتری سر راهت قرار میگیره.تو هنوز سنی نداری بر خلاف گذشته طلاق هیچی از ارزشاتو کم نمیکنه.توکل بخدا

ممنونم خدا جون

بگردی پیش کسی که حرمت تو رو نداره حتی برات ارزش قایل نیست.؟!بخودت بیا دختر .سنی نداری.دنیا تو دستای تو هست .تو میتونی خودت حتی تنهایی زندگیتو بسازی‌بری پیشش خودتو خار و خفیف کنی براش کار کنی مثل کنیز که جی.عشق میخوای؟!گدای محبت نباش.گدای عشق نباش.برا کسی بمیر که برات تب کنه.ارزشتو پیدا کن.جایگاهتو تو زندگیت پیدا کن.تو جونی.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
2706