2733
2734

ایشالله ک همتون ب چیزی که میخواید برسین ممنون میشم واسه منم دعا کنید شاید خدا ب دل یکیتون نظر کرد منم ب حاجتم رسیدم ... گری همه مشکلاتمونو اقا امام حسین باز کنه

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

انشالله مشکلت حل شه.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم صلعلی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله به حق حضرت زهرا مشکلت حل بشه... توئم واسه من دعا ک ...

ای جااااانم ایشالله ب حق امام حسین ی نینی سالم و صالح بدنیا بیاد و عصای دستت باشه عزیزم

خیلی ازت ممنونم مهربون

2728
اللهم صلعلی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله به حق حضرت زهرا مشکلت حل بشه... توئم واسه من دعا ک ...

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

انشالله نی نیت سالم و سلامت به دنیا بیاد

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
2738

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم لطفا برای نی نی دار شدن ی خانم دعا کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

اگه قابل باشم برای سلامتی نی نی تون آیت الکرسی خوندم لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین الهی ب سلامتی زایمان کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
ممنونم ازت چشم حتما

چشم و تنتون سلامت.الهی زایمان راحتی داشته باشین و ب سلامتی و مبارکی نی نی تون رو بغل بگیرین الهی آمین

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم لطفا برای نی نی دار شدن ی خانم دعا کنین

خیلیییی ازتون ممنونم ایشالله ک خدا حاجتتو بده حتما دعا کردم ب مامانمم میگم دعا کن بحق فاطمه زهرا ک زودی ی کوچولو خوشگل وسالم خدا بهش بده. امین

خیلیییی ازتون ممنونم ایشالله ک خدا حاجتتو بده حتما دعا کردم ب مامانمم میگم دعا کن بحق فاطمه زهرا ک ز ...

من هم از شماومادر محترمتون ممنونم .خداوند مهربان دلتون رو شاد و عاقبتتون آباد کنند الهی عالیترین تقدیر براتون رقم بخوره الهی پاداش این روزا رو ب عالیترین نحو و بزودی زود دریافت کنین بازم برای حاجتتون آیت الکرسی می خونم

2706