2737
2734
عنوان

دخترم

234 بازدید | 27 پست

این تاپیکو زدم که یه روزی دخترم بیاد و بخونه که بدونه چقددددد باعث دلخوشی من شده

چقد به زندگیم رنگ داده

با مهربونیاش

با دلسوزیاش با محبتای خیلی زیادش وقتایی که ناراحت میشم وقتایی که هیچ کسی متوجه ناراحتیم نمیشه سریع خودشو میرسونه سرمو میزاره روی پاهاش و با محبتا و قربون صدقه هاش حالمو خوب میکنه جوری میشم که انگار اون مامانمه و من دخترشم

خدا خودش میدونه چقد دیوانه وار دوستش دارم خدایا التماست میکنم کاری کنی هیچوقت دخترم نرنجه هیچکس نتونه این قلب مهربونو پر از محبتشو بشکنه

دختر نازم

هر صبح که نگاهم به نگاهت می افتد میبینم بزرگتر شده ای

درست مثل عشقم به تو

گل زیبایم

روزی بانویی میشوی خیلی شبیه من

و من چقدر به تو افتخار خواهم کرد

جانِ مادر

یادت بماند برای بانو شدنت جوانی ام را داده ام

ثمره ی جوانی ام

از تو انتظاری ندارم جز اینکه باشی و باشی و باشی

خوش بحالت دختر خیلی نعمته پسرم خوبه ها ولی دختر یه چیز دیگست.من دوست داشتم هر دوتاشو داشته باشم ولی توان ندارم دوباره بخوام بچه بیارم .خدا حفظش کنه.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شالله زیر سایه اقا امام زمان قد کشیدنشو ببینید حظ کنید😍😍😍😍

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

منم‌ دقیقا همین حس را نسبت به دخترم دارم ولی خیلی اذیتم میکنه و من بخاطر خستگیها و نداشتن وقت خیلی عصبی میشم 

دخترت چند سالشه؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738

قسم میخورم به اون خدایی که میپرستید دختر داشتن شیرین ترین ولذت بخش ترین مخلوق خداست

دخترم هشت سالو نیمه شه شاااااید بازم بچه دار شدم ولی بازم دختر دلم میخواد انشالله لایقش باشم

قسم میخورم به اون خدایی که میپرستید دختر داشتن شیرین ترین ولذت بخش ترین مخلوق خداست دخترم هشت سالو ...

منم عاشق دخترم یعنی عاشقا یه دونه از این دسته گلا هم دارم

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
پسر هم شیرینیای خودشو داره ولی دختر یه چیز دیگه ست

اخه مگه ادم دكمه داره پسر يا دختر بشه همش بهم ميگن پسر حالا هنوز حامله نيستم ميگن پسر ميترسم بخدا اون روزي كه ميخوام برم سونو بگن دختره حالم بد شه اصلا خدا لعنتشون كنه ايشالا

قسم میخورم به اون خدایی که میپرستید دختر داشتن شیرین ترین ولذت بخش ترین مخلوق خداست دخترم هشت سالو ...

عزیزم 

خوشحالم دختری به این مهربونی داری 

منم یه پسر یک‌سال و پنج ماهه دارم ،دنیای منه ،منم دوست دارم یه پسر دیگه داشته باشم 

خدا دخترت رو حفظ کنه

2706