2726
عنوان

مستاجری

369 بازدید | 61 پست

سلام دوستان گل 

من مستاجرم دنبال خونه چرا اینجوری شده ازبس گریه کردم تلف شدم انقدر گرون شده ب پولم خونه نمیدن 

اللهم. صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم هدیه ب روح پاکت پدربزرگ عزیزم 

همه چی سر ب فلک کشیده خواهر ماهم مستاجریم درکت میکنم😢

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2728

منم هفته اينده اسباب كشى دارم اينم از بدبختيامونه😞

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

خیلی خیلی گرووونه  من ازبس همه جاگرون بوداومدم طبقه پایین خونه بابام نشستم خدالعنت کنه صاحبخونه قبلیمونو

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
منم هفته اينده اسباب كشى دارم اينم از بدبختيامونه😞

من خونه پیدا نمیکنم یا خیلی داغونن و بی ارزش یا خیلی گرونن یک ماهه کارم گریست 

خیلی خیلی گرووونه  من ازبس همه جاگرون بوداومدم طبقه پایین خونه بابام نشستم خدالعنت کنه صاحبخونه ...

ب من کسی نیست کمک کنه از هر کی کمک خواستم دست رد ب سینم زد 

همه چی سر ب فلک کشیده خواهر ماهم مستاجریم درکت میکنم😢

خیلی بد وضعی واقعا ما باید حرفمونو ب کی بگیم کی صدامونو میشنوه 

2706