2733
2739
عنوان

رحم بچه۴الی۵ماهه پیشه بیاین ممنون

225 بازدید | 17 پست

سلام خانوما کیا دختر دارن من تازه گیا یه چیزی فکرمو مشغول کرده خودمم نمیدونم چطوری بگم باید دکترببرم یاچی....من بچه م ۵ماهش کامل نشده وقتی پاکش کردم بادقت نگاه کردم ک نسوخته باشه و فلان... اما وقتی رحمشودیدم انگار یه جوریه چطوربگم خیلی بازه ...عادیه یا من اشتباه میکنم

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمن اول ک دنیااومده بود یکم غیرطبیعی بود کم کم ب حالت طبیعی برگشت

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2731

آهان دهانه واژن مگه هر ماه دکتر نمیبری؟بهش بگو چکش کنه.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
2738
آهان دهانه واژن مگه هر ماه دکتر نمیبری؟بهش بگو چکش کنه.

دکتر ک نمیبرم بهداشت میبرم اونا ک نگاه نمیکنن

دخترمن اول ک دنیااومده بود یکم غیرطبیعی بود کم کم ب حالت طبیعی برگشت

اره ب نظرت زیادی باز بود ؟ شاید ی بند انگشت....

سعی کن یک سال اولو تحت مراقب پزشک باشه هر ماه.حالا نتونستی هر دو ماه ببرش

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
اره ب نظرت زیادی باز بود ؟ شاید ی بند انگشت....

برعکس بودواسه دخترمن خیلی کوچیکوبسته بود الان نرمال شده

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706