عنوان

دختر۳۰ساله ک از جلومیلادنور ربوده شده بود پیدا شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1498 بازدید | 73 پست
اسمش لیدا کاوه س سر ظهر رفته شهرک غرب به‌ خواهرش گفته گوشیم‌ شار ژ نداره خاموش میشه نگران نبا ...

شاید با دوست پسرش فرار کرده.

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها من فکر میکنم خودش یه دستی داشته تو ماجرا چرا به خواهره زنگ زده گفته نیم ساعت دیگه میام گوشیم شا،رژ نداره داره خاموش میشه؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2731
بچه ها من فکر میکنم خودش یه دستی داشته تو ماجرا چرا به خواهره زنگ زده گفته نیم ساعت دیگه میام گوشیم ...

منم همین طور فکر میکنم . باید با شماره هایی که تماس گرفته را بررسی کنن. شاید رفته یه نفر راببینه.

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
منم همین طور فکر میکنم . باید با شماره هایی که تماس گرفته را بررسی کنن. شاید رفته یه نفر راببینه.

من میگم شاید فرار کرده

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

خواهرای عزیزم تو رو خدا انقدر ننویسید شاید خودش دستی داشته. آخه مگه برلی هممون پیش نیومده شار ژ نداشته باشیم قبل از خاموش شدن گوشی ب خانوادمون اطلاع میدیم دیگه. حالا برای این بنده خدا از شانس بدش گوشیش ک خاموش میشه هیچ معلوم تیست چ سرنوشتی نسیبش شده. انشاءالله سالم برگرده پیش  خانواده ش.

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2706