2726

پسر من از همون اول بد خواب بود چون ریفلاکس داشت ما یک شب خواب خوش نداشتیم از 10.11 ماهگیش هم جیغ های نصف شبش شروع شد و هی کم و زیاد میشد الان بعد از تولد دو سالگیش به شدت اوج گرفته و توی روز حداقل 10 بار سر چیزهای خیلی بی اهمیت و الکی مثل اینکه به قاشقش دست بزنم یا کانال رو عوض کنم یا لباس تنش کنمبه شدت ری اکشن نشون میده و وسایل رو پرت میکنه خودش رو میکوبه زمین من رو میزنه و تا زمانی کهخسته بشهجیغ و گریه وداد میزنه هرکاری هم که میکنم آروم نمیشه. خیلی حالم بده. جدیدا هم آب دهنش رو نمیتونه کنترل کنه یا خودش عمدا این کار رو میکنه مثل زمانی که دندون در میاورد توی روز آب دهنش میریزه

تموم‌دندوناشو‌درآورده؟

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر منم یه کم عصبی شده اونم سر هرچیزی گریه میکنه مثلا موهاشو شونه کنم یا کانالو عوض کنم ب غذاش دست بزنم

منم واسش یه دوست خیالی پیدا کردم اسمشو گذاشتم ریحانه

مثلا وقتایی ک الکی بهونه میگیره میگم ریحانه خانوم ببین دختره من اصلا نق نمیزنه و گریه نمیکنه و خانومه

ببین چه دختر خوبی دارم هر وقت برم بیرون براش جایزه میگیرم و از اینجور حرفا اونم سریع اروم میشه

ولی شبا تو خاب مشکلی نداره تو اگه میخوایی پسرتو ببر روانشناسی کودکان و از مشاور کمک بگیر خومم شاید اینکارو بکنم

اینجاکم‌کم همه چیزدرمرگ فرو میرود شایدمن به دروغ برای زندگی میجنگم🖤
دختر منم یه کم عصبی شده اونم سر هرچیزی گریه میکنه مثلا موهاشو شونه کنم یا کانالو عوض کنم ب غذاش دست ...

والا پسر من هنوز حرف نمیزنه در حد 10تا کلمه نمیدونم شایدم چون حرف نمیزنه اینجوریه

نه فکر کنم دو تا از آسیاب هاش مونده. ولی از دندون نیست چون از لحاظ فیزیکی اذیت نیست اصلا

خب بچه ها تو هر سنی یه عکس العمل خاص دارن.پسر منم ریفلاکس بود.خوب نمیخوابید .الانم هر وقت موقع دندونش هست این بلا رو سر من میاره.عصبی میشه.شب جیغ میزنه گریه میکنه.انگار یه چی نیشش زده. بی قرار میشه .آب دهن میریزه. بخاطر همین گفتم دندون.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

دختر منم22ماهشه گاهی سرش رو زمین میکوبه و جیغ میزنه من اصلا و ابدا هیچ توجهی نمیکنم چون توی مقالات روانشناسی کودک خوندم که اگه توجه کنم یاد میگیره ک همیشه برای جلب توجه سرش رو رو زمین بکوبه یا جیغ بزنه گاهی بهش میگم عیبی نداره ک جیغ زدی یا گریه کردی اوایل پدرش حساسیت به خرج میداد اما به همسرمم یاد دادم که بی نهایت بی توجه باشه و الان خیلی بهتر شده 

والا پسر من هنوز حرف نمیزنه در حد 10تا کلمه نمیدونم شایدم چون حرف نمیزنه اینجوریه

مگه نگفتی دوسالو تموم کرده چجوری حرف نمیزنه پس

بچه ها تو این سن مثل بلبل نطق میکنن

اینجاکم‌کم همه چیزدرمرگ فرو میرود شایدمن به دروغ برای زندگی میجنگم🖤

بچها برای جلب توجه پدر مادر و برای رسیدن به خواسته هاشون تمام راه ها رو میرن و ببینن هر کدوم نتیجه میده همونو پیش میگیرن لطفا نسبت ب جیغ ها و خودزنی ها بی توجه باش نگران نباش بهت قول میدم هیچ مشکل حاصی نیست جز یه جلب توجه کودکانه

دختر منم22ماهشه گاهی سرش رو زمین میکوبه و جیغ میزنه من اصلا و ابدا هیچ توجهی نمیکنم چون توی مقالات ر ...

به خدا همه این کارارو کردیم اصلا آروم نمیشه منم عصبی میشم میزنمش آبرو نذاشته جلوی در و همسایه همه از صداش شاکین

2706