2733
2734

پنج ماهه پیش به اصرار و تشویق پدر ومادر خودمو بیمه عمر کردم ماهی صد تومن ...دوتا ی اولش رو پدرم داد دوتاش هم شوهرم تاحالا داده ولی الان عقب افتاده و میدونم شوهرم توی فشاره به روی خودش نمیاره ...منم شخصیتم جوریه که نمیخوام بهش یاداوری کنم و منم شاغل نیستم ..تا چند ماهه پیش مادرم وضع مالیش بهتر بود و میگفت خودم کمکت میکنم و حتی میگفت دخترمم برم بیمه کنم و خودش میده اقساطش رو ولی الان خیلی اونا هم توی فشارن روم نمیشه حرفی بزنم ...امشب به شوهرم گفتم گفت منکه گفتم بدردت نمیخوره ..حالا چکار کنم ؟

هیچ چیز به اندازه شخصیت آدم رو جذاب نمیکنه ...میتونید گلاب صدام بزنید🌹

از اونورم رفتم بیمه و پرسیدم گفتن انصراف بدم پولم میپره یعنی حدود چهارصدو خورده ای خیلی ناراحتم 

منم هستم هرماه بابام میریزه با اینکه  طفلی هزارتا قسط و اینا داره این براش خیلی مهمه به نظرم بیمه خوبیه چندسال دیگه میتونی نتیجشو ببینی وقتی وام با سود کم میدن خودش خوبه مثل قلکه پول پس انداز میشه برای مبادا

تدریس خصوصی زبان انگلیسی وعربی به همراه جزوه فیلم ... تمامی پایه های دبیرستان با قیمت مناسب (جلسه اول رایگان)   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من و شوهرم هم 3 سالی میشه که بیمه عمر داریم به سختی هم قسطش رو میدیم . نمیدونم اصلا با این شرایط و تورم به درد بخور هست یا نه . اگه همینطور باشه وضعیت اقتصادی که 20 سال دیگه این پولی که میخوان بدن ارزشی نداره . منم موندم انصراف بدیم یا نه؟

2738

یه سوال  دوستان من شوهرم فوت شده  و بیمه تامین اجتماعی بود و فقط چند ما پرداخت کرد حال یه نفری  از آشنای خانواده شوهرم میگه اگه چند ماه هم پرداخت کرده میتونه  خانمش حقوق بگیره سال۸۶ چند ماه پرداخت کرده  آیا حقیقته یا دروغ میگن   لطفا کسی که از بیمه اطلاع داره بگه 

آخ منم هر سه تامون بیمه کردم الان واقعا مشکل مالی دارم نمیدونم چکار کنم میترسم بگیرم بعد پشیمون بشم

چند وقت ازش گذشته؟

من و شوهرم هم 3 سالی میشه که بیمه عمر داریم به سختی هم قسطش رو میدیم . نمیدونم اصلا با این شرایط و ت ...

واقعا منم درمونده شدم شوهرمم راضی نیست وشانسم مادرمم سرمایش ازدستش رفت و افتاد توفشارمالی 

2706