2733
2734
عنوان

کتاب صدسال تنهایی رو کیا خوندن؟؟

1427 بازدید | 22 پست

سلام عشقولیا

صدسال تنهایی از گابریل گارسیا رو چندوقتیه خریدمش ولی تو نوبت خواندن بود.

میخوام شروع کنم.

نظرات درموردش خیلی متفاوته😐

یه سری میگن فوق العاده س و یه سری هم نصفه نیمه رهاش کردن و ادامه ندادنش..

شما نظرتون درموردش چیه؟

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

مغزم درد گرفت.صد سال تنهایی!!!عمرن بخونم. گل سرخو شمشیرو بخون حالشو ببر

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نصفه خوندم😐لهنتی خیلی اسم داره توش😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2728
2738
رئال جادویی چه جور سبکیه؟

داستان یجور حالت رئال و واقعی داره ولی توش اتفاقات عجیب میفته مثلا از آسمون جای بارون ماهی میباره یا گربه تو کتاب صحبت میکنه و از این اتفاقای عجیب جادویی 

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
من هنوز شروع نکردم گلم. فقط میدونم برنده جایزه نوبل هستش

سلام عزيزم 

من خوندم چند بار عاااااااااااااااليه

ببين اگه فكر ميكني اشتباه ميگيري شخصيت هاشو يه برگه ا ٣ بردار واسه خودت از همون اول اسم ها رو مثل شجره نامه بنويس چون هم عمرشون طولانيه ادم هاش يعني تا اخر داستان هستند هم تعدادشون زياده 

يع مطلب بسسسسسسسيار مهم اينكه شما حتما چاپ اصلي رو بخر و اينكه چه كسي ترجمه اش كرده بسسسسسيار مهم هست 

از همه چي مهم تر اينكه چاپ اصلي و بدون سانسور و مترجمش مهمه ميخواي اسم مترجمش و بگم كه كدوم بهتره!؟؟؟

2706