2733
2734

میتونی متن امضای منو بنویسی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
میتونی متن امضای منو بنویسی

لایییییییک به ای متن. مصداق واقعی واقعی واقعی شوهرمه. 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم منم ۲۴ تیر سالگرد عروسیمه اسمم مریمه. تبریک میگم بهت

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2728

منم 12تیر سالگرد عقدمونه  

10تیر تولد پسرمه  

20تیر تولد همسری  

30تیر اسباب کشی  

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
منم 12تیر سالگرد عقدمونه     10تیر تولد پسرمه     20تیر تولد همسری   &nbs ...

آخری😭😭😭😭 ۲۵ تیر قراردادمون تمومه😭

2738

دوستت دارم

مثل!

اولین حسِ گرمِ دستانت.

همانقدر آرام...

همانقدر شرمگین...

و همانقدر پرشور...

من تو را تا ابد؛

همانقدر بینظیر

دوست خواهم داشت...

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
آخری😭😭😭😭 ۲۵ تیر قراردادمون تمومه😭

پایین متنش همون جا ک اولش نوشته مرد من

همه کاراتون تیر😆

خوب و بد  

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
2706