2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته ولی امشب شکسته

164 بازدید | 17 پست

خانما سلام

من امشب خونه پدرم بودم

اولش که بابام واردخونه  شد ما داشتیم موهای مامانمو رنگ میکردیم خوش و بش کرد

این روزا ذهنش مشغوله یکم

بعد دختر من و پسر خواهرم شلوغ کاری میکردن رو مبل بپر بپر میکردن یهو بابام داد زد بیاین پایین بیاین پایین، اینا گوش ندادن، باز داد زد داشت شام میخورد من رفتم تند که بچه ها رو کنترل کنم بیارم تو اتاق، بابام دیدم شیسه ترشی سیر رو دستش گرفته به دخترم میگه اگر نیای پایین میزنم تو سرتون با این 😢😢😢😢همونجا دخترمو بغل کردم لباس پوشیدم زنگ زدم همسرم بیاد دنبالم برنداشت گوشیشو

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه انقد مامانم اصرار کرد و دیدم ناراحت شدن باز نشستم

ولی با دل پرخون 

خیلی اعصابم خورده

فردا قراره بریم شهرستان عروسی همگی خانواده 

شوهر من بخاطر شغلش نمباد مرخصی نداره

من با ماشین خواهرم قرار بود بریم

گفتم نمیام دیگه

2731

فکرنکنم واقعا این کارو میکرد داشته تهدید میکرده شلوغ نکنن اعصاب نداشته دل پدرمادرتو نشکون از ته دلش که نگفته

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

مثلا فوق لیسانس داره ، نظامی با رده بالا بازنشسته است، کل فامیل برا وصلت و اختلاف میان میبرنش 

بعد رفتارش اینه😢😢

2738

اخی درکت میکنم..پسر منم خیلی شیطونه ازین جریانات زیاد داشتیم...ولی همین پدر که پسرمو دعوا کرد الان با پسرم کلی بازی میکنه و مسجد میبرتش و براش بستنی میخره و ....

اشکال نداره میگذره...بچه ها شیطونن و پدرمادرا سنشون بالاست و کم حوصله

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

وا خوبه میگی فکرش مشغوله چند وقته خواهرتم قهرکرد؟گلایه خانوادتو پیش شوهرت نکن فردا اگه  خنواده شوهرت بچه اتو بزنن شوهرت میگه بابا خودتم اینجور اونوقت میخوا وایسی حرص خوردن که بابام فکرش درگیر بودو فلان....

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
فکرنکنم واقعا این کارو میکرد داشته تهدید میکرده شلوغ نکنن اعصاب نداشته دل پدرمادرتو نشکون از ته دلش ...

جدی میگی؟ من دلم شکسته بخدا الان نشستم انقد گریه کردم دل من هزار تیکه شد 

بچه خواهرشوهرمن سه سالش بود من نامزد بودم داشت بپر بپر میکرد خورد به بالش پدرشوهرم چنان سیلی زد به طفل معصوم دلم سوخت خواهرشوهرم هیچ به رو خودش نیورد

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
وا خوبه میگی فکرش مشغوله چند وقته خواهرتم قهرکرد؟گلایه خانوادتو پیش شوهرت نکن فردا اگه  خنواده ...

نه اصلا گلایه نکردم. نه قهر نکرد 

من چون ناراحت شدم که پریروز جلوی یه جمعی که همسرمم بود برگشت بابام به من گفت دهنتو ببند سر اینگه من  یه پلاستیک بزرگ آوردم سطل آلبالو رو داخلش بذاره گفت بزرگ این‌گفتم نه بابا اندازست گفت دهنتو تو ببند😐😐آخه چرا؟؟! ما هیچ مشکلی نداشتیم از قبل

‌ . حالا یه چیزی گفته دیگه چقدر شلوغش کردی . بابای من که شلوغ کاری میکنن نوهاش از این چیزا زیاد میگه . مثلا میگه میام با شلنگ میزنمتونا ‌ . یا از اینجور چیزا تو زیادی حساسی . طفلی بابات حتما چقدر عذاب وجدان گرفته که باعث ناراحتی شده 

2706