2726
عنوان

التماسم کرد بمون ولی عقلم میگه دیگه جای موندن نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 54 پست
میترسم کم بیارم....یا بر گرده ....همه میگن فرصت بده ولی من دلم چرکیینه....دوسش دارم ولی...نمی دونم.. ...

ب هرکسی باید ی بار فرصت داد

چ برسه اینکه انقد خواهش و تمنا کرد

خیلی دوست داره کمکش کن

ایشالا ک درست میشه اگر خدایی نکرده درست نشد اونوقت با وجدان راحت جدا میشی

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شیشه که نیست...

وا مگه هروئین کم چیزیه من شنیده بودم خیلی خطرناکه

بهرحال تصمیمت عاقلانه ست

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
میترسم کم بیارم....یا بر گرده ....همه میگن فرصت بده ولی من دلم چرکیینه....دوسش دارم ولی...نمی دونم.. ...

کمکش کن تو سختیها کنارش باش 

زندگی ارزش اینو داره ک برای از هم پاشیده نشدنش تلاش کرد 

از اون زنا نباش ک فقط تو خوشی شوهرو میخوان 

اگه بچه نداری ول کن 😒

همسایه ما دخترش ینی چه جهازی چه عروسی 

بعد ۶ ماه از زندگیش اومد خونه باباش 

جهازشو فروخت حتی اجازه نداد شوار و خانوادش بیان 

پدر دختره گفت پشت گوشتو دیدی دختر منم میبینی 

خانوادش گفتن ترک میکنه و ازین حرفا 

ولی پدر مادر دختره گفتن ترک کنه برا خودش پاک شه 

بره دنبال زندگیش اما دختره بده نیستیم 

و تموم شد 

الانم دختره ولله انقد خوشه انگار ن انگار طلاق گرفته 

خاستگارم داره اما بنده خدا ترسیده 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
اگ جاش بزاری قطعا ترک نمیکنه..مشکلیه ک پیش اومده ی فرصت بدی بدنیس

مامانم میگه این به تو خیلی وابستست اگه یبار لااقل بهش فرصت ندی به راه بدتری کشیده میشه...میگه  آه مادرش میگیردت....خودنونم  یه پسر داریم....فقط همین یبار

شیشه که نیست...

منم شرایطم مثله شما بود البته با داشتن یع بچه.بجای یبار سه بار فرصت دارم نعتاد به کراک بود بعد سومین فرصت بدونه هیچ حق و حقوقی و بدونه هیچ عذاب وجدان برای همیشه ترکش کردم وطلاق گرفتن بچمم گرفتم 12سال میگذره 

وا مگه هروئین کم چیزیه من شنیده بودم خیلی خطرناکه بهرحال تصمیمت عاقلانه ست

هرویین  جز ارزنترین مواد هاست....اگه به تزریق بکشه بله خیلی خطر داره ولی فعلا تدخینی هست....نمی دونم

اگه بچه نداری ول کن 😒 همسایه ما دخترش ینی چه جهازی چه عروسی  بعد ۶ ماه از زندگیش اومد خونه ب ...

نه بچه ندارم.....مادرم خیلی اصرار داره....میگه از سند رو محضری کنی و این شرایط باشه حق طلاق و خونه بخوای هم جدا شی خیلی راحتتره....اینجوری سخت طلاق میدن شوهره منم وضعس خوبه می دونم میره تا قاضیم میخره

2706