2733
2734
عنوان

امروز یه چیزی شنیدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 57 پست
الان بلاکم کرده منم از واتساپ دیگ دیلیت زدم هرچیم بهش اس دادم و زنگ میزنم دیگ ج نمیده😑 چیکار کنم؟

رفتارت خیلی بچگونه اس چرا پاک کردی که چی بشه مثلا مثه این میمونه دعوات بشه با سوهرت ورداری عکساشو پاره کنی چند سالته ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست داشتم خیلی حرفهارو الان بگم ولیییییییی نمیشه.

بعضي حرفا هست كه نگفتنش بهتر از گفتنشه هميشه ام ميمونه تو دل ادم عزيزم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
💙مرسی مهربون

قربونت عزيزم

راستي چند سالتونه جفتتون

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2731
من۱۹ _۲۰ اون ۲۴

پايدار باشيد گلم❤️❤️

2738
الان بلاکم کرده منم از واتساپ دیگ دیلیت زدم هرچیم بهش اس دادم و زنگ میزنم دیگ ج نمیده😑 چیکار کنم؟

واتساپتو نصب کن هیچ کاری نکن هیچ کاری مردا نیاز به خلوت دارن بعد چند روز بهش یه پیام بده بگو دلم برای صدات تنگ شده برای اخمای مزدونت واسه مهربونیات واسه غیرت و مردونگیات نمیگی خانومیت غصه میخوره باورت دارم ارومه جونم همیشه باورت داشتم و دارم بهترینم اگه همع دنیام جمع بشن جلوشون وامیستم و میگم این مرد مردترین مرده دنیاس مرده منه توهم باورم داری ؟ پس اگه باورم داری ببخش اگه خواسته قلبیت اینه که برم از زندکیت دلمو ور میدارمو میرم چون تو میخای به خاطره دوس داستنت و خواستت از خودت میگذرم چرا که خوشحالی و خوشبختیت ارزویه قلبیمه دوستت دارم تا ابد عشق جانم (ببخشید دیه میتونی خودت جملاتو تغییر بدی 🙈 بعدش دیگه نه زنگ بزن نه هیجی سکوت کن تا خودش بیاد دنبالت )

واتساپتو نصب کن هیچ کاری نکن هیچ کاری مردا نیاز به خلوت دارن بعد چند روز بهش یه پیام بده بگو دلم برا ...

واي من احساسي شدم😭😭😭😭😁