2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هزینش چقدره

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
2738
عزيزم اصلا دنبال علايم نباش ، من اصلا هيچ علايمي نداشتم ، ان شا الله كه جواب آزمايشت مثبت ميشه خانمي ...

با ای وی اف باردارشدی شما چقدخوب چیکارکردی مثبت شد

تیکر تولد یکسالگی دخترم
اصلا چي هست ميشه يكم توضيح بديد؟

عزيزم آي وي اف روشي براي باردار شدن اشخاصي هست كه نازايي داشتن ، يك روش آزمايشگاهي كه لقاح در آزمايشگاه انجام ميشه و بعد از تشكيل جنين داخل رحم زن قرار ميگيره .

با ای وی اف باردارشدی شما چقدخوب چیکارکردی مثبت شد

اولین باره

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
عزيزم آي وي اف روشي براي باردار شدن اشخاصي هست كه نازايي داشتن ، يك روش آزمايشگاهي كه لقاح در آزمايش ...

خب این طوری که دیگه بچه تشکیل شده و احتمال صد در صد بارداری چطور بعضیا باردار نمیشن بس

عزيزم من الان طبيعي باردار هستم ولي يك دختر ١٦ ماهه دارم كه با آي وي اف باردار شدم ولي بعدش لطف خدا ...

وای چه خوب

2706