2726

دخترم دوازده سالشه میخوام براش روز دختر رو جشن بگیرم 

چیکار کنم نوع کیک و پذیرایی و از همه مهم تر کادوش برای تزییانت هم ایده بدید لطفا.

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه جشن رفته بودم دو رنگ بادکنک مشکی و قرمز باد کرده بودن و کل سقف چسبونده بودن با فاصله مثلا30 سانت یکی در میون روی بادکنک چسب نواری زده بودن زده بودن به سقف انتهای بادکنک رو هم روبان زده بودن 50_60 سانت خوشگل بود

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

میشه کیک تولد رو هر مدلی زدی برا پذیرایی کاپ کیک باشه ولی مثلا  مدلشون جفتش یکی باشه.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
میشه کیک تولد رو هر مدلی زدی برا پذیرایی کاپ کیک باشه ولی مثلا  مدلشون جفتش یکی باشه.

آره اینم خوبه چون از تعداد دقیق مهمونام فعلا خبر ندارم ممنونم وقت میزاری برام.

مادری عاشقم که سرچشمه ی عشقم دل دریایی همسرم است...خدارا شکر
آره اینم خوبه چون از تعداد دقیق مهمونام فعلا خبر ندارم ممنونم وقت میزاری برام.

خواهش.

چطوری عکس بزارم اینجا؟

قسمتی که تایپ میکنیم؛ بالاش 4 تا گزینه هست اولی که شکلک ها هستن. شما دومی رو انتخاب کنی نوشته برا عکس کلیک کنید میری روش بعد از تو گالریت عکس و انتخاب میکنی صبر کنی لود شه ارسال. 

البته میگن باید حجم عکس کم باشه یا مثلا ازش اول اسکریین گرفت.

ولی خوب خودم تا حالا موفق نشدم عکس بذارم فک کنم حجم عکسم زیاد بوده.

2706