2726
عنوان

طرز نگهداری مواد غذایی

391 بازدید | 15 پست

سلام دوستان

۱_همسرم یه عالمه خیار چنبر گرفته ، پیشنهادی دارید که چطور نگهداری کنم یا چیزی باهاشون درست کنم قبل از اینکه خراب بشن؟

۲_ در مورد نگهداری صحیح هویج تو یخچال هم اگه روشی دارید که عمرش رو طولانی می‌کنه ، ممنون میشم بگید 🙏⁦❤️⁩🧡

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
خیار نمیدونم ولی هویج من خودم حلقه حلقه برش میدم فریز میکنم 

آخه قبلاً جایی خونده بودم هویج‌ رو نباید فریز کرد

شما پخته فریز می‌کنی یا خام؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 خیارو ترشیش کن خیلی عالی میشه

ترشی خیار چنبر؟

یه کوچولو توضیح میدید چطوری

ممنونم

ترشی خیار چنبر؟ یه کوچولو توضیح میدید چطوری ممنونم

اره عزیزم 

حلقه حلقه میکنی 

با آب و نمک و سرکه میجوشونی 

میتونی توش نعنا و پیاز و گلپر بزنی

بعدم بریز تو ظرف

بازم تو نت ی سرو بزن دقیق ترشو ببین

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   

هویج= مربا، کیک هویج، ترشی مخلوط، مکعبی کوچولو خرد کن بعد فریز کن( بریز تو اب جوش ۳ دقیقه تا ۴ دقیقه بزار باشه بعد بریز تو ظرف یخ، بعدش فریز کن)

خیار=ترشی، خیارشور، ترشی مخلوط

اره عزیزم  حلقه حلقه میکنی  با آب و نمک و سرکه میجوشونی  میتونی توش نعنا و پیاز و ...

ممنون عزیزم ، حتما 😘

هویج= مربا، کیک هویج، ترشی مخلوط، مکعبی کوچولو خرد کن بعد فریز کن( بریز تو اب جوش ۳ دقیقه تا ۴ دقیقه ...

ممنون از پیشنهادات عزیزم 

ولی هویج‌ رو میخواستم تو یخچال بمونه ، که هرروز چندتا با غذا ، یا بعنوان میوه بخورم ، خواستم ببینم چکار میشه کرد که زود پلاسیده نشه

ممنون از پیشنهادات عزیزم  ولی هویج‌ رو میخواستم تو یخچال بمونه ، که هرروز چندتا با غذا ، یا بع ...

ب جای پلاستیک بزار تو پاکت های کاغذی و درشو ببند کامل

قبلشم نشورش ک بیشتر بمونه

ب جای پلاستیک بزار تو پاکت های کاغذی و درشو ببند کامل قبلشم نشورش ک بیشتر بمونه

چه خوب ، مثلا لای روزنامه بپیچم 🤔😃 

ممنون عزیزم 

2706