2733
2739

دوستای گلم من یه دختر دارم و شوهرم تک پسره و از خانواده پدری فقط شوهرم  پسر ه و کلی زمین کشاورزی دارن یعنی با این اوصاف حتما میخوان براشون یه پسر بیارم خونواده شوهرم میگن ای وی اف کن ولی شوهرم میگه ای وی اف سخته اگه شما جای من بودین چکار میکردیم خیلی دو دلم خواهش میکنم که نگین مگه پسر چیه و‌..هر کسی شرایط زندگی خودشو بهتر میدونه و من اگه بچه اولم پسر بود حتما دومی دنبال دور دار شدن بودم البته ان شاالله میخوام سومی دختر شه چون خواهر برای برادر و خواهر دیگش مثله مادر دلسوزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صد در صد ای وی اف 

چون تغزیه ۱۰۰ در ۱۰۰ نیست 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2738

الان هزینش چقدره ای وی اف؟؟؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
اگه هزینه میکنی ای وی اف 

ممنون از جوابتان یه کم میترسم که نگیره یا میگم نکنه به زور از خدا بخوابم از یه طرفم میگم اگه خدا نخواهد این علم و به بشر نمیداد

2706