1147
1273

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

بشنكه دستي ك رو هر زن بلند ميشه

❤️دو ساله ك با عطر تنت نفس كشيدم و با هر دم و بازدم خدارو بابت دادن ي فرزند مهربوووووون شكر كردم 🙏اميدوارم بتونم اين فطرت پاك و مهربونتُ با كمترين دستكاري ب ثمر برسونم تا همينطور قشنگ ب روي هر ادمي لبخند بزني و با لبخندت تو دل سنگ ترينها جا باز كني❤️ هيچ چيز تو دنيا قشنگ تر از اين نيس❤️ انقد خوبي ك اخلاق منو بابايي هم تغيير دادي 🥰روح بزرگي تو سرشت كوچيكت قرار داره❤️💚بزرگتر شدنت اميد خوبي براي زندگيه ماست ❤️💚
1281

زن حامله زدن داره اخه

خاک بر سره حیوونش کنم

براچی شکایت نمیکنی

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

وااااااااااااای آخه چرا صبر کردی

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
1288

الدنگ الاغ براچی میزنه

احمقانه ترین اشتباهی که امکان دارد هر انسانی در زندگی اش بکند, این است که پیش خودش فکر کند,,,کسی که یک بار به او صدمه زده,دوباره این کار را نخواهد کرد!!!…

از خدا میخوام یا همسرتو سر عقل بیاره و درستش کنه یا شما و بچه ات رو از دستش نجات بده😔

🌸در آشپزخانه کوچکمان.. غذا کمی سوخت.. شیر سر رفت.. و همسرم مثل مردهای قدیم داد زد: حواست کجاست خانوم؟!.. و من آرام و با لبخند گفتم: به تو آقا🌸

دوست من!! هیچوقت حسرت زندگی آدمایی کهاز درونشون خبر نداری نخور ؛💔هر قلبی دردی دارد ،فقط نحوه ابراز آن فرق دارد ؛!💔بعضی ها آن را در چشمانشان پنهان میکنند😢و بعضی ها در لبخندشان!😊خنده را معنی به سرمستی مکن💁آنکه میخندد غمش بی انتهاست 😑😑
1280