2733
2734
عنوان

چقدر پول كرم پودر و پنكك ميدين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3813 بازدید | 84 پست
منم پول ندارم  ولي جلو خودمم نميتونم بگيرم😁

الان دیگه کرم پودر از 50 تومن به بالا هست که من حد بالا بخوام بخرم 150

پنکیک مصرف ندارم واسه خشک کردن پوستم هم مای میزنم

رژلب هم که ارزون ترینشون مای بود 15 خریدم بقیه 30 به بالا که 2 تا خریدم

خط چشم هنوز نگرفتم 

ریمل هم نهایت 50 تومن بخرم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ضدآفتاب لانسون ؟؟ گلم میشه بگی شماره چندشو گرفتی و یکم راهنماییم کنی آخه منم میخام بگیرم تعریفشو زی ...

آره عزیزم من شماره ۱ بژ روشن والا دروغ چرا من راضی بودم کار کرم پودر میکنه قشنگ

چه سرنوشت غم‌انگیزی که کرم کوچک ابریشم.....تمام عمر قفس می‌بافت...ولی به فکرپریدن بود......
آره عزیزم من شماره ۱ بژ روشن والا دروغ چرا من راضی بودم کار کرم پودر میکنه قشنگ

سه تا رنگ داره دیگع؟؟..منم همون میخام روشن بگیرم..ولی چون تستر نداده مرددم یکم

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2728
سه تا رنگ داره دیگع؟؟..منم همون میخام روشن بگیرم..ولی چون تستر نداده مرددم یکم

آره شماره ۱ خیلی خوبه

چه سرنوشت غم‌انگیزی که کرم کوچک ابریشم.....تمام عمر قفس می‌بافت...ولی به فکرپریدن بود......
2738

نمیخرم اصلا.پول با زحمت بدست میاد که بره پای اینچیزا؟  واقعا حیفه 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

پنکک نمیزنم اصلا.

کرم اونم عروسی یا برا آقامون😌 اونم فوق فوقش بشه ۲۰ تومن.😁 هربارم هرچی میخرم میزنم مادرشوهرم میگ چی میزنی بصورتت برا منم بخر بعد ک میخرم میگه ن این مث خودت نیست ک😒

میگم ببخشیداااا پوست زن ۲۳ ساله رو با زن ۶۰ ساله مقایسه نکن خاهشا😏

پس نتیجه میگیریم پول زیاد ندید ب لوازم همشون یجورن😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

من واسه مصرف روزانه کرم پودر فارماسی میزنم ۷۵ تومنه

اما برای مهمونی ویولت میزنم که حدود ۱۴۰ تومنه پنکک هم فقط واسه مهمونی میزنم البته پودر بیک فلورمار میزنم نمیدونم الان چند فکر کنم حدود ۱۰۰ یا بالاتر باشه

كاراي فلورمار و ميبلين براي قيمتاي متوسط خوبه كاراي مك قيمتاي رو ب بالا 😂 لانكومم خ بالا 

ببين من فقط مك زدم استي لادرم تعريفشو ميكنن حالا ميخوام بگم فاميلمون بفرسته مك خيلي خوب بود به نظرم (چون قبلش فقط ماركاي معمولي ميزدم مثه بورژوا و ميبلين) 

حالا تو رنج قيمت مك چه چيزاي ديگه اي خوبه كه امتحان كنم ؟

2706