2410
2553
عنوان

لکه بینی

93 بازدید | 20 پست

سلام دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید من دیروز ازمایش سونو داشتم و 6 هفته و 4 روزه باردارم و قلب تشکیل شده ولی امروز لک کرمی رنگ دیدم  نه قهوه ای ونه صورتی .البته دکتر گفت جنین پایین رحم هستش و باید خیلی مراقب باشی.کسی مثل من بوده راهنماییم کنید لطفا گفتن احتمال سقط هست خیلی نگرانم.بارداری دومم هست

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

لک کرمی که لکه بینی نیست

عفونت نداری؟

کی گفت احتمال سقط هست؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بهتره خیلی مواظب باشی و با تجویز پزشک پروژسترون استفاده کن،احتمال سقط رو پایین میاره

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
لک کرمی که لکه بینی نیست عفونت نداری؟ کی گفت احتمال سقط هست؟

دکترم گفت عزیز گفت که جنین پایینه رحم هستش خیلی نگرانم

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
دکترت بهت شیاف نداد؟ نگران نباش ایشالا خوب میشه زود فقط باید استراحت کنی و شیافت رو استفاده کنی من ...

نه شیاف نداد فقط گفت استراحت کن .برم دکتر بازم؟؟

2714
دکترم گفت عزیز گفت که جنین پایینه رحم هستش خیلی نگرانم

خب هفته ۶ همه جنین ها پایین هستن

نگرانی نداره

تا میتونی استراحت کن و دراز بکش، نزدیکی نکن ۳ماه اول، پیاده روی نکن و پله کمار برو

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
شياف  استرس نداشته باش  لك هم به قهوه اي و صورتي ميگنا لك نداري احتمالا

اخه یکم تیره بود و بخاطر حرف دکتر نگران شدم

بهتره خیلی مواظب باشی و با تجویز پزشک پروژسترون استفاده کن،احتمال سقط رو پایین میاره

پس برم پیش دکترم

سلام ببخشید اولین سونو رو زود نرفتین؟ یا همینه وقتش؟

گفتن هفت هفتمع و رفتم گفتن سن جنین پایینه

نه بابا  توكل بر خدا  مشكلي نيس

الان هم کمرم درد میکنه تو رو خدا دعا کنید برام

خب هفته ۶ همه جنین ها پایین هستن نگرانی نداره تا میتونی استراحت کن و دراز بکش، نزدیکی نکن ۳ماه اول ...

چشم ممنون از راهنماییتون

2706