2410
2553
عنوان

بحث و دعوا دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 20117 بازدید | 502 پست

اگه همو دوست دارین و سر چیزای چرت بحث میکنین: 

باهم قرار بزارین واسه یه هفته هیییییییییییییچ بحثی نکنین و همیشه مهربون باشین باهم 

وقتی ادم مدت زمان تعیین میکنه صبر و تحملش زیاد میشه میگه خب یه هفتس تموم میشه 

بعدش اگع دیدن زندگی گلستان شد تو این یه هفته، قرار هفته خوشحالی رو بزارین یه هفته هیچ بحثی نکنین هی هم همو خوشحال کنین قربون صدقه برین سوپرایز کنین بگین بخندین سعی کنین همو خوشحال بکنین 

تعیین کردن مدت زمان خییییییییییییییلی جواب میده خییییییلی

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم دوران عقد خوبی نداشتم تقریبا یک سالو ۴ماه که همش دعوا دعوا بحث طلاقو.....ولی همسرم دوسم داشت باتمام دعواها همیشه اون زودتر میومد جلو و از دلم درمیاورد و بهم میگف بدون من نمیتونه ولی زیاد دعوا داشتیم الانم ۳ سال عروسی کردیم بعد عروسی خیلی بهتر شد 

2714
همیشه اینطوری میگه ولی بعد از چندروز ک حالش خوب میشه میگه از روی عصبانیت میگم ، خیلی مشغوله ، من دوس ...

نامزدمنم همش باخانوادشه توجهی که به اونا داره به من نداره

میشه واسه اینکه حاجتام روا شن دعا کنین
همیشه اینطوری میگه ولی بعد از چندروز ک حالش خوب میشه میگه از روی عصبانیت میگم ، خیلی مشغوله ، من دوس ...

آدمی که تو عصبانیت همه چیزو میکوبونه بعد پشیمون میشه مهربون میشه سلامت روانش حتما باید چک بشه

این یکی از زنگ خطرای بزرگ برای ازدواجه

باهاش صحبت کن بگو نگران رابطمونم و اگه تو هم دوس داری مشکلاتمون حل بشه و جدی هستی بیا بریم از مشاور کمک بگیریم و هردو برا نجات رابطمون تلاش کنیم

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

نامزدم منم اینطوریه

اهمیت نده

رو نده

کم کم واست مهم نمیشه

رفت ک رفت

2706