2703
2553
عنوان

بحث و دعوا دوران عقد

20117 بازدید | 502 پست

سلام، ما خیلی بحث میکنیم خسته شدیم، هربار میگه ازت بدم میاد ازت خستم، هربار میخاد تمومش کنه ولی من نمیتونم، واقعا نمیدونم چرا اینقد بحت میکنیم، نمیدونم چطور درستش کنم، هربار اشکامو میبینه براش بی اهمیت تر میشه انگار، نمیدونم چیکارکنم

A❤M

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وااا چ بد اینطور بنظرم وابسته شدی

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2714

بحث و دعوا که همیشه هست مخصوصا تو دوران عقد چون استقلال ندارین و از هم دورین دلتنگی باعث دعوا میشه

ولی این خیلی بده که هردفعه بگه دوست ندارم، باهاش صحبت کن ببین واقعا علاقه داره بهت یا از رو عصبانیت میگه واقعا سخته همیشه این حرفارو بشنوی

البته حتما با مشاور صحبت کنید هردو

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️

برین مشاوره الان هردو کم تجربه ای و دوران عقد هم آدم از لحاظ هیجانی حساستر میشه، اگه با الگوی غلط خودتون پیش برین تا ثریا می رود دیوار کج ...

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

سلام عزیزم 

منو شوهرم الان یک سال هست که ازدواج کردیم ولی هنوز هم با هم سر چیزای الکی بحثمون میشه در واقع هنوز نتونسیتیم ما هم کنار بیایم ولی در مجموع هر وقت دعوا میکنیم پایه های زندگیمون محکم تر میشه  تو هر زندگی اولش این اختلاف سلیقه ها هست ناراحت نباش همه چیز درست میشه 😗😗😗

باهاش حرف بزن تا زودتر عروسی کنیم خیلی از این بحث ها یه خاطر دوری هستش. ولی اگه واقعا نمیخوادت بهتره تمومش کنی چون اینده خوبی در انتظارت نیست

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2706