1147
1273
عنوان

بحث و دعوا دوران عقد

12729 بازدید | 502 پست

سلام، ما خیلی بحث میکنیم خسته شدیم، هربار میگه ازت بدم میاد ازت خستم، هربار میخاد تمومش کنه ولی من نمیتونم، واقعا نمیدونم چرا اینقد بحت میکنیم، نمیدونم چطور درستش کنم، هربار اشکامو میبینه براش بی اهمیت تر میشه انگار، نمیدونم چیکارکنم

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1279

وااا چ بد اینطور بنظرم وابسته شدی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بحث و دعوا که همیشه هست مخصوصا تو دوران عقد چون استقلال ندارین و از هم دورین دلتنگی باعث دعوا میشه

ولی این خیلی بده که هردفعه بگه دوست ندارم، باهاش صحبت کن ببین واقعا علاقه داره بهت یا از رو عصبانیت میگه واقعا سخته همیشه این حرفارو بشنوی

البته حتما با مشاور صحبت کنید هردو

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه لطفا برا سلامتی نی نی تو راهیم یه صلوات بفرستی؟🌹
1320

برین مشاوره الان هردو کم تجربه ای و دوران عقد هم آدم از لحاظ هیجانی حساستر میشه، اگه با الگوی غلط خودتون پیش برین تا ثریا می رود دیوار کج ...

هر داستانی دوطرف داره، یه طرفه به قاضی نرو!

سلام عزیزم 

منو شوهرم الان یک سال هست که ازدواج کردیم ولی هنوز هم با هم سر چیزای الکی بحثمون میشه در واقع هنوز نتونسیتیم ما هم کنار بیایم ولی در مجموع هر وقت دعوا میکنیم پایه های زندگیمون محکم تر میشه  تو هر زندگی اولش این اختلاف سلیقه ها هست ناراحت نباش همه چیز درست میشه 😗😗😗

باهاش حرف بزن تا زودتر عروسی کنیم خیلی از این بحث ها یه خاطر دوری هستش. ولی اگه واقعا نمیخوادت بهتره تمومش کنی چون اینده خوبی در انتظارت نیست

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1264

اگه همو دوست دارین و سر چیزای چرت بحث میکنین: 

باهم قرار بزارین واسه یه هفته هیییییییییییییچ بحثی نکنین و همیشه مهربون باشین باهم 

وقتی ادم مدت زمان تعیین میکنه صبر و تحملش زیاد میشه میگه خب یه هفتس تموم میشه 

بعدش اگع دیدن زندگی گلستان شد تو این یه هفته، قرار هفته خوشحالی رو بزارین یه هفته هیچ بحثی نکنین هی هم همو خوشحال کنین قربون صدقه برین سوپرایز کنین بگین بخندین سعی کنین همو خوشحال بکنین 

تعیین کردن مدت زمان خییییییییییییییلی جواب میده خییییییلی

منم دوران عقد خوبی نداشتم تقریبا یک سالو ۴ماه که همش دعوا دعوا بحث طلاقو.....ولی همسرم دوسم داشت باتمام دعواها همیشه اون زودتر میومد جلو و از دلم درمیاورد و بهم میگف بدون من نمیتونه ولی زیاد دعوا داشتیم الانم ۳ سال عروسی کردیم بعد عروسی خیلی بهتر شد 

1290