2726
عنوان

خجالت میکشم دیگه از همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 41562 بازدید | 383 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درسته روزا با اب خوردن حل میشه ولی برا شب راه حلی نیست؛؟

خب عزیزم آب که زیاد بخوری خونت رقیق میشه شبا هم دهت بو نمیده 

نخ دندونم جواب میده

در غیر این صورت به پزشک هم مراجعه کنی بد نیست

2728

سلام عزیزم 

ممکنه مشکل پوسیدگی دندون نداشته باشی و مشکلت از لثه ات باشه بیماری های لثه میتونه باعث بوی بد دهان بشه .در کل 90 درصد بوی بد دهان مربوط به حفره ی دهانه و فقط 10 درصد معده و ریه و....

به یه دندانپزشک خوب یا متخصص بیماری های لثه مراجعه کن تا وصعیت لثه ات رو بررسی کنه و اگه مشکلی داره درمان کنی تا دیگه عذاب نکشی😘

سنگ لوزه چطوری کامل دفع میشه ؟ کسی میدونه؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

عزیزم برادر من اینجوری بود دکتر گفته بود بوی معده ته که میزنه به دهنت ربطی به دندونات و اینا نداره. واسه همین «شیرین بیان» استفاده میکرد. یه ماده شفاف قهوه ای رنگه که سفتم هست از عطاری ها میتونی تهیه کنی هر روز یه تیکه ازش جدا کن مثل آبنبات بنداز دهنت و بمکش.

برادرم یه مدت طولانی هر روز این کارو میکرد الآن دیگه دهنش اصلا بوی بد نمیده مگر اینکه مسواک نزنه.

2706