2703
2553
عنوان

میخوام صورتمو لیزر کنم

159 بازدید | 9 پست

اگ ۲ ۳ ماه دیگ اقدام برای بارداری داشته باشم اشکالی داره؟؟ک ادامه بدم لیزرو؟؟ چون موهای صورتم دیگ دیوونم کردن خیییلی زیادن بخاطر پلی کیستیک بودنم😟

اگه قصد بارداری داری لیزر نکن چون هورمونها تغییر میکنن و موهای لیزر شده دوباره رشد میکنن

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم صورتم وحشتناک مو زائد داره یه جلسه خوبه یه جلسه بد کلافه شدم دیگه تازه من کل بدن مو زخیم داره عصبی شدم لیزرم زیاد رفتم الانم الکس کندلا که بهترینه میرم ببینم خدا چی بخواد

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2720
منم صورتم وحشتناک مو زائد داره یه جلسه خوبه یه جلسه بد کلافه شدم دیگه تازه من کل بدن مو زخیم داره عص ...

منم دقیقا شبیه شمام دیگه واقعا خسته شدم با اپلیدی هم که دست و پامو برمیدارم موقعی که بخواد دربیاد خیلی میخاره مجبورم بخارونم جاش زخم و سیاه میشه با تیغم که بدتر

منم دقیقا شبیه شمام دیگه واقعا خسته شدم با اپلیدی هم که دست و پامو برمیدارم موقعی که بخواد دربیاد خی ...

درک میکنم خیلی بده ولی مال من خیلی دیگه بدجوره شکم پشت گودی کمر سینه اینام همه هست واقعا عذاب اوره عقدم هستم میخوام تا قبل عروسی خوب بشم شوهرم نبینه چون رو مو زائد حساسه

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
درک میکنم خیلی بده ولی مال من خیلی دیگه بدجوره شکم پشت گودی کمر سینه اینام همه هست واقعا عذاب اوره ع ...

اخی فداتشم منم همینطور تا حتی روی رونام بعضی وقتا دیگه گریم میگیره اعتماد به نفس ادمو میاره پایین 

2714
اخی فداتشم منم همینطور تا حتی روی رونام بعضی وقتا دیگه گریم میگیره اعتماد به نفس ادمو میاره پایین&nb ...

خدانکنه عزیزم اره واقعا گریه داره