2733
2734

مادرتون برای داداش بزرگتون  ماشین بخره. برای شما هیچی نخره .... برای اون داداش  کوچیکه هم چیزی بخره .میلیونی ...

🙁 من حسودم ؟؟؟ بخدا چشم داشتی ندارم ب پول کسی ولی حس اینکه مامانم پسراش بیشتر ازمن دوست داره .. ناراحتم کرد🙁

با داداشم بحثم شد گفتم اصلا کل پولای مامان‌تو بگبر اتیش بزن ...  

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ن من متاهلم ... خودمم ماشین دارم یعنی شوهرم برام خریده ... ولی مامانم داداشام از من بیشتر میخواد

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2738

نمیدونم ولی از نظر عاطفی مادرم اهمیت بیشتری ب اونا میده

اگر متاهلی و برادرا مجردن نباید توقع داشته باشی

چون برای شما هم به وقتش چند برابر اینا جهیزیه خریدن بعدم هزینه های شما الان با همسرته 

قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
اگر متاهلی و برادرا مجردن نباید توقع داشته باشی چون برای شما هم به وقتش چند برابر اینا جهیزیه خریدن ...

جهازمم شوهرم خرید😔 بهترین چیزا بدون کم و کسر 

اون موقع مادرم سرمایه نداشت .. الان داره .

تازه سرمایه الانشم شوهرم داره براش کار میکنه سود میده بهش

چون متاهلی هزینه هات با همسرته و شاید چون مادرتون دیده اوضاعتون خوبه و به کمک احتیاج ندارید براتون چ ...

هرچقدرم وضعم خوب باشه توقع دارم  حتی شده برام یک  چیز کوچیک بخره .. قانعم.. ولی نخرید .. شاید داداشام لازم داشته باشن .. ولی مگ من بچش نیستم .. یبار تاحالا ازش پول نگرفتم 

2706