2737
2739

چندتا سوال دارم 

اول اینکه تازه فهمیدید باردارید دلدرد مثل درد پریودی داشتید؟ بعداینکه مگه جنین تو که لوله نمیشه پس چرا من هر دو تخمدانم تیر میکشه گاهی چپ گاهی راست خیلی هم همش احساس میکنم میخوام هرلحظه پریود بشم خیلی میترسم اینا بگید ممنون میشم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

و اینکه چیا بخورم چیا نخورم هرچی میدونید لطفا راهنمایی کنید خدا خیرتون بده من باید چیکار کنم از امروز

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نداشتم هيچكدومو نميدونم

وای یعنی درد مثل پریود شدن نداشتی زیر دلت درد نمیکرد اوایلش

2731

هرچی بیشتر استرس بدی بدتره ..  منو همین بلا سرم‌ اوردن .  هی استرس دادن خارج رحمی .. نبودم ساکم دیدن ولی جنینم رشدش متوقف شد تو ۷هفته سقط شد

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

نه نداشتم اصلا

ولي خيليا دارن شايد طبيعي باشه اگه لك بيني نداري و درد شديد نيست بازم از دكترت بپرس شايد دارويي بده شيافي چيزي

عزیزم تو بارداری معمولا این دردها و حالات پریودی طبیعیه.در صورت لکه بینی یا خدای نکرده خونریزی باید حتما دکتر بری، گرمیجات اصلا نخور و خیلی استراحت کن 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
2738
نه نداشتم اصلا ولي خيليا دارن شايد طبيعي باشه اگه لك بيني نداري و درد شديد نيست بازم از دكترت ...

تازه امروز ازمایشم مثبت شده نمیدونم باید چیکار کنم 

رحمت داره بزرگ میشه بخاطر همین درد داری منم داشتم. بسختی راه میرفتم 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  

آره عزیزم بارداری دقیقا مثل پریودی هستش درداش خیلی مشابه به همه نگران نباش پریود نمیشی. و اینکه شاید جنین شما وسط قرار داره که دو طرف درد میگیرد حتی اگر به یه سمت باشه بازم طبیعیه چون کل رحم الان درگیر این پروسه بارداری هستش. نگرانی رو از خودت دور کن و آروم باش و لذت ببر تا میتونی استراحت کن چون بعدش دیگه از استراحت فقط اسمش میمونه

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

هم درد پریودی داشتم هم تخمدانهام تیر میکشید  همش طبیعیه  شما باردارید ؟  اگه باردا ...

چرا دوتا تخمدانم تیر میکشه پس

چرا دوتا تخمدانم تیر میکشه پس

نگران نباش 

استرس هم از خودت دور کن 

دردا اوایل بارداری طبیعیه چون رباطهای نگهدارنده رحم کشیده میشن و رحم اماده بزرگ شدن هست 

فقط اگه درد زیاد داشتی برو دکتر تا برات شیاف بنویسه 

2706