2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر خالم بچش اینجوری بود . سری بعد ک رفت سونو از بین رفته بود.برا بچتون ازبین نرفته ؟

برا جنین من سری اول ۱۹هفته کوچکتر بود ۲۳هفتهبزرگتر شده بودحالا نمیدونم یعنی چی میشه

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر
بله من برادر زادم‌اینطوری بود و خدارو شکر چیزی نیست تا بدنیا بیاد رفع میشه نگران نباش 

اخه برا جنین من ۱۹هفته کوچکتر بود ۲۳هفته بزرگتر شده بود

من جنينم كيست٨ميل هست تو سرش اخره ماه بايد دوباره سونو بدم ببينم چي ميشه

هفته چند رفتی هفته چند باید بری ازمایشات چطور بودن

هفته چند رفتی هفته چند باید بری ازمایشات چطور بودن

من ١٦هفته حالم بد شد سونو دادم گفت يه كيست هست توي سرش بعد كه ١٩هفته رفتم انومالي گفت ٨ميل هست دوباره برام سونو ٢٤هفته نوشت  كه بايد برم ببينم چي ميشه

من ١٦هفته حالم بد شد سونو دادم گفت يه كيست هست توي سرش بعد كه ١٩هفته رفتم انومالي گفت ٨ميل هست دوبار ...

میشه خبرم بدی؟؟؟؟کی باید بری؟؟؟تو رو خدا خبر میدی

سلام شما چکار کردین واس کیست سربچتون منم ۱۸هفته سونو دادم توسربچم یه کیست بود ۲۳هفته کیستش بزرگتر شده بود خیلی نگرانم کسی بوده که این مشکل واسش پیش اومده باشه لطفا اگ کسی بوده جواب بده

سلام شما چکار کردین واس کیست سربچتون منم ۱۸هفته سونو دادم توسربچم یه کیست بود ۲۳هفته کیستش بزر ...

عزیزم شرایطتت مثل منه .منم دارم دیوونه میشم.الان ۲۴هفته هستم ـ۲۶میخوام برم سونو.کجایی هستی بیا خصوصی؟؟؟؟

سلام شما چکار کردین واس کیست سربچتون منم ۱۸هفته سونو دادم توسربچم یه کیست بود ۲۳هفته کیستش بزر ...

دکتر بهت چی گفت ؟؟؟گفت چه کار کن؟غربالگریهات چه طور بود؟؟؟بیا باهام حرف بزن

2706