2737
2734

میخام بزارمش تو تخت خودش تو اتاق بخابه خیلی پشیمونم چرا زودتر اینکارو نکردم الان دیگه بزرگتر شده سخت شده، راهی دارین؟ به نظرتون بزارم بخابه خوابش برد بعدش ببرم اتاق خودش شما چجوری بچه هاتونو جدا کردین

پسرم ۲۴ ماهشه هنوز اقدامی نکردم 

۱۹ ماهگی سر از شیر گرفتم اذیت شد دیگه دلم نمیاد سر جداکردن یا از پوشک کردن دوباره ناراحت بشه   

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم ۲۴ ماهشه هنوز اقدامی نکردم  ۱۹ ماهگی سر از شیر گرفتم اذیت شد دیگه دلم نمیاد سر جداکردن یا ...

الان پسر شما شب تا صبح میخابه ؟ منم پسرمو ۱۷ ماهگی از شیر گرفتم ولی به توصیه دکتر شیر خشک بهش میدم تا ۲ سالگی، الان شبا بیدار میشه واسه شیر خشک نمیدونم چکار کنم واقعا

2728

عزیزم اصلا دیر نشده نگران نباش و عجله هم نداشته باش برای اینکار،من خودم حدودا یک ماه  اول پسرم روی تخت میخوابید و من پایین تختش تا زمانی که خوابش میبرد ،بعد از ماه دوم اومدم دم در اتاقش خوابیدم طوری که کامل میتونست منو ببینه و بعد از حدودا دو هفته هم طوری دم در اتاقش میخوابیدم که فقط بالشتم دیده میشد و خودم رد نمیدید،راهکارهای بعد از  اون هم این بود که از توی موبایلم براش قصه ی شب میذاشتم  و خودم میرفتم تو اتاقن و اون گوش میکرد و کم کم ترسش از تاریکی و تنهایی  می ریخت و خوابش میبرد ،یه راه دیگه هم این بود که بهش گفته بود هروقت کاری داشت یا خواست با من حرف بزنه دو تا ضربه بزنه بالای تختش و من هرموقع شب باشه جوابش رو میدم ولی اجازه نمیدادم بیاد داخل اتاق خواب خودمون تا دیگه کم کم عادت کرد،آهاان یک نکته دیگه هم اینکه همیشه اجازه بده یک نور خفیف که مانع خوابش نباشه داخل اتاقش روشن باشه

الان پسر شما شب تا صبح میخابه ؟ منم پسرمو ۱۷ ماهگی از شیر گرفتم ولی به توصیه دکتر شیر خشک بهش میدم ت ...

شاید یبار بیدار شه آب بخوره اما تا ۲۲ ماهگیش شبا پانیشد گریه میکرد جیگرم کباب میشد بدجور وابسته شیر بود شبا تا صبح ول کن ماجرا نبود

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.