2726

من یه حساب قدیمی اونجادارم. الان یه مبلغ کمی پول دارم . نمیدونم فردا ببرم توی اون حسابم واریز کنم یا نه؟ 

البته احتمالا خبر دارید که داره با مهر و سپه ادغام میشه . ولی نمیدونم همین ادغام ممکنه مشکل ساز بشه یا نه

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

منم دارم تا الان ک مشکلی نبوده بعد ادغامم گفتن ب روال قبله شعبه ها فعالیت میکنن منتها زیر نظر بانک دیگه ب اسم دیگه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

کوقر موسسه بسیار پولداریه و مثل سایر موسسات مال اعتباری نیست مال سپاهه و بسیار گردن کلفته یه زمان صاحبخونه ما بودن یعنی ما تو خونه ای زندگی میکردیم که مال کوثر بود 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دارم تا الان ک مشکلی نبوده بعد ادغامم گفتن ب روال قبله شعبه ها فعالیت میکنن منتها زیر نظر بانک د ...

من تو کوثر از اون حساب های روزشمار قدیمی که 22 درصد بودن دارم . هنوزم فکر کنم برای دارندگان قبلی اون حساب ها با همون درصد سودمیدن. درسته ؟

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
من تو کوثر از اون حساب های روزشمار قدیمی که 22 درصد بودن دارم . هنوزم فکر کنم برای دارندگان قبلی اون ...

اطلاع ندارم گلم من ماه شمار گذاشتم چن ماهی میشه 18 درصد 

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
اینم طرح خوبیه بانک شهر هم باید یه سر برم . اونم معتبره دیگه . نه؟

نمیدونم والا فعلا ک همشون خوبن اگه بعدا صداشون درنیاد

من کارمند بانکم.... همه بانکها معتبرن تا وقتی که با دولت به مشکل برنخورن و دولت یهو برباد بده همه چیشونو..... 

کوثر قطعا دیگه روزشمار ۲۲ رو نداره و ماه شمار شده..... اما شهر روزشمار ۲۰ درصد تا یه ماه پیش داشت