2726
بجاش ما همگی خوشگلیم 😎

واقعا خیلی خوب موندیم🤣خصلت دهه شصتیاست

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا میخوام بدونم دهه شصتیا با بچه دوم موافقند.اخه با این مشکلات کیا دوست دارن؟؟

من فقط بخاطر اینکه دخترم از تنهایی در بیاد شاید یکی دیگه بیارم اگه به خودم باشه کاملا مخالف دومیم😥

2728
یه سوال از همگی داشتم.اینکه بچه اولتون حساسیت غذایی یا ریفلاکس داشت؟؟؟و واسه نگهداری بچه تو اوایل کم ...

من دخترم رفلاکس داشت تا 5 ماهگی خوب شد خودمم تا 9 ماه مرخصی زایمان بودم بعدش پرستار گرفتم چونکه از همه خانواده دورم هیچکس کمکم نکرد خیلی سخت بود ولی خدارو شکر گذشت و تونستم از پسش بربیام ولی گاهی حس میکنم از بس سختی کشیدم پیر شدم.

من دخترم رفلاکس داشت تا 5 ماهگی خوب شد خودمم تا 9 ماه مرخصی زایمان بودم بعدش پرستار گرفتم چونکه از ه ...

شما بچه دوم هم دوست دارید بیارید.؟

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
فداتم^_^ تایید کردم درخواست رو^_^مرسی^_^

افتخار دادی 🌸🌸🌸

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

هفتادیا لایک جا نمونیم  

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

متولد 67، شاغل، حدود سه سال هست که ازدواج کردم،فرزند ندارم، خونه و ماشین رو بعد از ازدواج با کمک هم خریدیم، پس انداز معقولی داریم که مشترکه، ارزشمندترین دارایی مادیم کتابخونه ام هست که خیلی براش زحمت کشیدم😊

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2706