1147
1292

دهه شصتیا پرچم بالا

من خودم ۶۷ ام دو لیسانس حسابداری کارمند دولتی شوهرم همکارمه

یه خونه متوسط و یه کوچولو

ماشین پژو

و از همه مهمتر یه دختر ۵ ساله که همه زندگیمه

(الانم تنبیه شده از خجالت زودی خوابیده 😂)

گاهی دلم زندگی می خواهد...

من دهه هفتادم خودمم مهندس راه و ساختمانم هه 

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291

دهه هفتادیا که بامزه بود دونفر که خیلی ادعا داشتن رو تاپیکای قبلشون رو. خواندم نمیدونم چطور تو همون تاپیک یهو همگی ثروتمند وموفق شدن 😂تاپیکای قبلی همه بیچاره بودن ،دهه شصتیا با توجه به تاپیکای قبلی بگین چی دارید 😂😂😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
مبارک باشه هه

هه هه 

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1307

اقو اینکه میگن شوهرای دهه شصتیارودهه هفتادیابرداشتن راسته یانه✋😂

ازتـــمام زنــدگــــیم تنـــها افتخــــارم ایــن اســــتــــ  کـــه  سیـــــــــدم                                                                                             مسئــله ایــن استـــــ  ؟عـــــده ایــی مـــرده متـــحـرکـــــ !  بــــراےحســـــین علیــــه الســــلام عــــزادارے میـــکـنـن,ونمـیـــفهمنـدکـــه ایـــنگـونه عـــزادارے بـــراے مـــرده ذلـــیلـی چــــون خــــودآنــهاسـتـــ !!!  نـــه بــــراےزنـــده جاویـــدی چــــون حســـــین علیـــــه الســــلام ;افســــوس کـــه بجــــاے اینــــکــه درپـــی افـــکـارحســـــین باشــــند فقـــط زخــــم هــاے تنــــش رامیــبیـنند وبـــزرگــــتریــن رنــــج اورا کــــم آبــــی میــــدانــند۰                    اســـتاد شــهید علــــی شــــریــعتــی
دهه هفتادیا که بامزه بود دونفر که خیلی ادعا داشتن رو تاپیکای قبلشون رو. خواندم نمیدونم چطور تو همون ...

من فقط ص اولش خوندم از شدت حسادت سریع تاپیک زدم😀

گاهی دلم زندگی می خواهد...
1226
دهه هفتادیا که بامزه بود دونفر که خیلی ادعا داشتن رو تاپیکای قبلشون رو. خواندم نمیدونم چطور تو همون ...

این مسایل اینجا عادیه

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَا الْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ ...

من ۶۶ ام

ارشد اقتصاد دارم ولی خانه دارم

یه پسر نزدیک ۵ سال دارم الانم باردارم

خدا رو شکر برای همه چیز

انشاالله همگی تو زندگیشون ارامش و اسایش داشته باشن🙂

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1280