2726
عنوان

زنان و دختران قدرتمند

185 بازدید | 9 پست

سلام خانوما بس نیس از ضعفامون و بدبختیامون گفتیم ؟ بیاید از قدرتتون بگید از توانایی ها اعتماد ب نفس ها از نقاط قوتتون 

خودم اول میگم من این قدرتو پیدا کردم ک بتونم احساساتتو کنترل کنم قبلا اینو نداشتمو خیلی زود ضعف نشون میدادم 

قراره یه اتفاق عالی بیوفته #درس_نیکی  من مشاور تحصیلی ام سه ساله در همه پایه ها از اول ابتدایی تا کنکور شکر خدا هم اکثرا راضی بودن و اما خبر خوب اینه من همه ی درآمدم از این کار رو صرف خرید کتاب کار و کلی چزای دیگه برای دانش آموزان بی بضاعت کردم و حالا می خوام این کارو توسعه بدم بعد از دو هفته آینده بنده دانش آموز ب تعداد محدود جذب می کنم حتما مشاور خوبی برای شما عزیزان بچه هاتون و هر کسی ک میشناسید میشم و تو این راه قدم خیری هم با هم برمیداریم پس تا اطلاع ثانوی ... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

با اجازه استارتر یه متن میزارم

زمانی که نجار پیری بازنشستگی خود را اعلام کرد صاحب کارش ناراحت شد وسعی کرد او را منصرف کند!
اما نجار تصمیمش را گرفته بود…

سرانجام صاحبکار درحالی که با تأسف بااین درخواست موافقت میکرد،
ازاو خواست تا بعنوان آخرین کار ساخت خانه ای را به عهده بگیرد..
نجار نیز چون دلش چندان به این کارراضی نبود به سرعت مواد اولیه نامرغوبی تهیه کرد وبا بی دقتی به ساختن خانه مشغول شد وکار را تمام کرد…
زمان تحویل کلید،صاحب کار آن را به نجار بازگرداند و گفت:
این خانه هدیه ایست از طرف من به تو به خاطر سالهای همکاری!
نجار یکه خورد و بسیار شرمنده شد،
درواقع اگر او میدانست که خودش قرار است دراین خانه ساکن شود لوازم ومصالح بهتری برای ساخت آن بکار میبرد وتمام دقت خود رامیکرد
"این داستان زندگی ماست"
گاهی ما کمترین توجهی به آنچه که هرروز میسازیم نداریم،
پس در اثر یک اتفاق میفهمیم که مجبوریم درهمین ساخته ها زندگی کنیم،
اما فرصتها ازدست میروند وگاهی شاید،بازسازی آنچه ساخته ایم ممکن نباشد..
شما نجار زندگی خود هستید و روزها،چکشی هستند که بریک میخ از زندگی شما کوبیده میشوند!

"مراقب خانه ای که برای زندگی خود میسازید باشید"

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
من خیلی خوب کتک میزنم ۲تا مزاحم خیابونیم کتک زدم هورررااااا به خودم

هر چند :خشنه ولی لایک داری 😂

قراره یه اتفاق عالی بیوفته #درس_نیکی  من مشاور تحصیلی ام سه ساله در همه پایه ها از اول ابتدایی تا کنکور شکر خدا هم اکثرا راضی بودن و اما خبر خوب اینه من همه ی درآمدم از این کار رو صرف خرید کتاب کار و کلی چزای دیگه برای دانش آموزان بی بضاعت کردم و حالا می خوام این کارو توسعه بدم بعد از دو هفته آینده بنده دانش آموز ب تعداد محدود جذب می کنم حتما مشاور خوبی برای شما عزیزان بچه هاتون و هر کسی ک میشناسید میشم و تو این راه قدم خیری هم با هم برمیداریم پس تا اطلاع ثانوی ... 
میخوام جواب خواهرشوهرو جاریمو بگم فقط میترسم یکی شن باهام لج کنن

مشکل یک خانوم با اعتماد ب مفس فقط جاری و خواهر شوهر نیس 

بعد میگیم چرا ما پیشزفت نمی کنیم تاپیک مادر شوهر کثافتمو زدم بود همه میریختن یه کمک به خودمون دو سه نفر میان